Sebastian Athie nie żyje. Gwiazdor Disneya odszedł w wieku 24 lat

2020-07-07 13:51 kg
Sebastian Athie
Autor: screen Instagram/sebastian_athie

We wtorek 7 lipca 2020 roku media obiegła bardzo smutna informacja. Nie żyje Sebastian Athie - 24-letni gwiazdor produkcji Disneya.

Sebastian Athie nie żyje. Gwiazdor Disneya odszedł w wieku 24 lat. Sebastian Athie urodził się 26 lipca 1995 roku w Santiago de Querétaro. Był meksykańskim aktorem oraz piosenkarzem, który największą popularność zdobył, dzięki roli w argentyńskim serialu młodzieżowym Jedenastka. W latach 2017-2019 wcielał się w nim w Lorenzo Guevarę - pierwszoplanową postać młodego piłkarza. W 2017 roku był nominowany do nagrody Kid's Choice Awards Argentina, w kategorii Ulubiony czarny charakter, właśnie za rolę Lorenzo.

Gwiazdor próbował swoich sił nie tylko w aktorstwie, ale również w muzyce. W 2018 roku wraz z innymi aktorami Jedenastki nagrał dwa utwory - Juega con el corazón i Atrápame si puedes, które promowały drugi sezon serialu. Młody artysta miał również na koncie piosenki Bella y sensual, Hasta Que Vuelvas, Enioqueciendo oraz covery utworów Loco Enamorado i Consejo De Amor.

Aktor zmarł 4 lipca 2020 roku w Buenos Aires. O śmierci Sebastiana poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku. Jak na razie przyczyny śmierci aktora nie są znane.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE