Scena erotyczna w Harrym Potterze - nikt nie zwrócił na to uwagi przez długie lata!

2020-06-01 16:50 aw
Harry Potter
Autor: Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Mimo że ostatni film o Harrym Potterze ukazał się niemal 10 lat temu, ta seria cały czas ma status kultowej, a już kolejne pokolenia młodych widzów wychowuje się na przygodach młodego czarodzieja. Fani sagi także uwielbiają powracać do swoich ukochanych filmów, dzięki czemu dopiero po latach na światło dzienne wychodzą niektóre smaczki i tajemnice ukryte przez twórców.

W Harrym Potterze jest ukryta scena erotyczna! Czy wam także ona umknęła, czy może wiecie, o który moment chodzi? Często nawet najwięksi fani, mimo że swój ukochany film są w stanie oglądać bez przerwy i widzieli go już dziesiątki razy, nie zawsze są w stanie dostrzec każdy szczegół. W tym przypadku fanom Harry'ego Pottera zajęło to kilka lat!

Ukryta scena erotyczna w Harrym Potterze

Scena została ukryta w trzeciej części filmu - Harry Potter i więzień Azkabanu, który ukazał się w 2004 roku. Jak z pewnością pamiętają fani Harry'ego Pottera, to właśnie w tej części przedstawiona jest mapa Huncwotów, która pokazywała m.in. tajemne przejścia, a także aktualne położenie osób znajdujących się w Hogwarcie. W napisach końcowych trzeciej części Harry'ego Pottera, które wystylizowane są tak, aby przypominały słynną mapę Huncwotów, w pewnym momencie w dolnym lewym rogu można zobaczyć zaznaczone na niej dwie osoby w zdecydowanie bardzo dwuznacznej sytuacji!

Nad oprawą graficzną napisów końcowych w tej części filmu pracował Rus Wetherell. Jak przyznał w rozmowie z Huffington Post, zamieszczenie tam pary nóg w bardzo wymownej pozycji było przez niego zamierzone - chciał w ten sposób puścić oko do dorosłych widzów i przemycić żart, którego nie zrozumieją dzieci. Trzeba przyznać, że ukrył to naprawdę dobrze! Co ciekawe, Wetherell powiedział również, że w zamyśle tej pary nie stanowi nikt konkretny, a interpretacja tego, kto to może być jest zupełnie dowolna! Być może to para nauczycieli..?

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE