Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 7: Władek staje przed szansą, by rozwinąć znajomość z Barbarą. Kuracjusze biorą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej

2020-02-16 21:10 kw
Sanatorium miłości
Autor: screen Facebook/Sanatorium miłości TVP

Jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej jest jej autorski projekt - Sanatorium miłości. Uczestnicy show przez kilka tygodni mieszkają w sanatorium Równica w Ustroniu, gdzie przeżywają przygodę życia. Trwa właśnie druga edycja programu, w której mamy okazję oglądać dwunastu uczestników, a wśród nich między innymi Wiesię, Iwonę, Władka oraz Adama. Przed nami siódmy odcinek show. Co się wydarzy?

Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 7 - co się wydarzy? Po raz kolejny dwunastu uczestników po sześćdziesiątce bierze udział w programie Sanatorium miłości, w którym przeżywają mnóstwo przygód, spełniają marzenia oraz poznają nowych ludzi. Iwona, Bożena, Stenia, Wiesia, Halina, Barbara, Wojtek, Władek, Waldek, Gerard, Adam i Władek udowadniają, że nigdy nie jest za późno na przygodę życia. Co wydarzy się w kolejnym, siódmym odcinku Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości sezon 2, odcinek 7 - co się wydarzy?

Siódmy odcinek drugiej serii Sanatorium Miłości to czas konfrontacji pokoleń, lecz zanim do niej dojdzie - musi się odbyć cykl porannych rytuałów. Przy kawie padnie temat podeszłego wieku, a w wyniku głosowania kuracjuszką odcinka tym razem zostanie... No właśnie, kto? Ten wybór poskutkuje nieco nietypową randką, na której wydarzy się naprawdę wiele. W ramach panelu sanatoryjnych aktywności jeden z Władków stanie przed kolejną szansą, by rozwinąć znajomość z Barbarą. Kuracjusze wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, z której powstanie nietypowa, nadwiślańska galeria fotografii. Po południu zaś, za namową specjalnych gości Sanatorium miłości, kuracjusze staną się na chwilę grafficiarzami. Co wspólnie namalują?

NAJNOWSZE