Sanatorium miłości 2 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2020-01-08 8:46 kw
Sanatorium miłości
Autor: screen Facebook/ Sanatorium miłości TVP

Sanatorium miłości jest autorskim formatem Telewizji Polskiej. Od samego początku reality show prowadzi Marta Manowska, która świetnie sprawdza się w tej roli. W show udział wziąć mogą osoby po 60. roku życia, które pragną przeżyć przygodę życia. Pierwsza edycja programu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, dzięki czemu stacja zdecydowała się na nakręcenie drugiej odsłony show. Kiedy, gdzie i o której będzie można oglądać powtórki nowych odcinków Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości 2 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Sanatorium miłości zadebiutowało na ekranach naszych telewizorów w 2019 roku i od razu skradło serca wszystkich telewidzów. W pierwszej edycji show udział wzięło dwunastu uczestników - sześć pań i sześciu panów po sześćdziesiątce. Przez kilka tygodni mieszkali w malowniczym, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica. Poddawani byli podnoszącym kondycję zabiegom, nawiązywali nowe przyjaźnie oraz spędzali aktywny czas. Już 5 stycznia na antenie TVP1 zadebiutuje druga odsłona serii. 

Sanatorium miłości 2 - powtórki

Telewizja Polska podjęła słuszną decyzję, aby kontynuować uwielbiany przez widzów program Sanatorium miłości. Druga edycja show zadebiutuje na antenie stacji już 5 stycznia. Premierowe odcinki Sanatorium miłości będą emitowane co niedzielę, o godzinie 21:15, na antenie TVP1. Powtórki będzie można oglądać we wtorki, o godzinie 00:45 oraz w każdą sobotę, o godzinie 15:00 w TVP1. Gdyby tego było mało, każdy odcinek reality show będzie dostępny online, na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE