Sanatorium miłości 17.01.2021 - o której godzinie w TVP1 edycja 3, odcinek 3?

2021-01-17 17:06 AW
Sanatorium miłości
Autor: Materiały TVP

Przed nami już trzeci odcinek trzeciego sezonu Sanatorium miłości! Kolejna dwunastoosobowa grupa seniorów zdecydowała się wziąć udział w programie, aby odmienić swoje życie i udowodnić, że jesieni życia nie trzeba spędzać samotnie siedząc w domu. To dla nich szansa, aby dobrze się bawić, nawiązać przyjaźnie albo - jak pokazały już poprzednie edycje programu - znaleźć miłość.

Sanatorium miłości 17.01.2021 - o której godzinie w TVP1 edycja 3, odcinek 3? Bohaterowie programu uczestniczą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody.

Sanatorium miłości 17.01.2021 - o której godzinie w TVP1 edycja 3, odcinek 3?

W tym tygodniu Sanatorium miłości można obejrzeć w niedzielę o stałej porze - godzinie 21:15. Po emisji odcinka będzie można zobaczyć także kulisy powstawania Sanatorium miłości. Po premierze telewizyjnej odcinek dostępny będzie także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl. Tam można znaleźć również wyemitowane już odcinki show Telewizji Polskiej, a dwa pierwsze sezony dostępne są także na platformie Netflix.

Sanatorium miłości 3: zwiastun odcinka 3
NAJNOWSZE