Sanatorium miłości 1.03.2020 - o której w TV? Zmiana godziny emisji!

2020-03-01 12:57 kw
Sanatorium miłości
Autor: screen Facebook/Sanatorium miłości TVP

W ofercie Telewizji Polskiej nie brakuje programów, które są prawdziwymi hitami. Wśród nich warto wymienić The Voice of Poland, The Voice Kids czy też Dance, Dance, Dance. Do uwielbianych show należy również Sanatorium miłości. W TVP1 emitowana jest właśnie druga edycja programu, w której mieliśmy okazję poznać dwanaście samotnych osób, które pragną przeżyć przygodę życia. Okazuje się, że w najbliższym czasie zmianie ulegnie emisja show. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

Sanatorium miłości 2 - zmiana godziny emisji. O której oglądać program TVP? Na początku stycznia 2020 roku wystartowała druga edycja programu Sanatorium miłości. Po raz kolejny udział w nim wzięły osoby po 60. roku życia, które pragną przeżyć niezapomniane chwile w Sanatorium Równica w Ustroniu. Pierwsza edycja pokazała, że uczestnicy bardzo zżywają się ze sobą, dzięki czemu nawiązują przyjaźnie, które nie kończą się po programie. Zdarza się także, że pomiędzy kuracjuszami rodzi się uczucie. 

Sanatorium miłości 2 - uczestnicy

W Sanatorium w Ustroniu ponownie zamieszkało sześć pań: Iwona, Bożena, Stenia, Wiesia, Halina, Barbara oraz sześciu panów: Wojtek, Władek, Waldek, Gerard, Adam i Władek. Wszyscy marzą o tym, aby przeżyć najpiękniejszy czas w życiu. Druga edycja show zadebiutowała na antenie TVP1 na początku stycznia 2020 roku. Nowe odcinki programu były emitowane co niedzielę, o godzinie 21:15.

W związku z zakończeniem serialu Młody Piłsudski, Telewizja Polska podjęła decyzję, o zmianie godziny emisji Sanatorium miłości. Od 1 marca program będzie emitowany co niedzielę, o godzinie 20:15 w TVP1.

NAJNOWSZE