SAMA SŁODYCZ: Niespodziewany powrót Marty! Czy rozdzieli Fryderyka i Stasia?

2014-04-15 9:43
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Marta, po raz pierwszy od swojego zniknięcia, odzywa się do Fryderyka i Stasia. Chłopiec szczerze przyznaje, że dobrze mu z tatą! Marta jest zaskoczoną tą zmianą nastawienia i sama również zmienia swoje plany... Ponownie bez zapowiedzi zjawia się w mieszkaniu Rekruta, by wywrócić jego życie do góry nogami! Czy Fryderyk na to pozwoli? Czy Marta zechce odebrać mu Stasia?

Fryderyk i Staś mają ze sobą coraz lepszy kontakt. Chłopiec, choć nadal nie umie zaakceptować, że jego tata nie chce chodzić na randki, przestaje uważać go za nudziarza. Fryderyk z kolei coraz sprawniej radzi sobie z rodzicielskimi obowiązkami i niczym niepohamowaną szczerością swojego syna... W ten sprawnie działający duet wkroczy dziś niespodziewanie Marta!

Fryderyk skontaktował się z ekspartnerką z uwagi na Stasia. Chłopiec bardzo przeżywał bowiem brak kontaktu z mamą. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że reakcja Marty będzie tak natychmiastowa! Kobieta bowiem przerwała swój pobyt w Wenecji i zjawiła się w mieszkaniu Rekruta, żeby... zabrać mu syna! Co na Fryderyk? I jak na tę kolejną zmianę zareaguje Staś?

PD

źródło - mat prasowe

NAJNOWSZE