Rozłąka na Netflix - kiedy premiera? Ile odcinków? Obsada serialu z Hilary Swank

2020-07-08 14:11 PK
Rozłąka
Autor: Materiały prasowe Netflix

Rozłąka to kolejny oryginalny serial Netflix. Tym razem w główną rolę wcieli się dwukrotna zdobywczyni Oscara Hilary Swank. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące serialu znajdziecie na EskaCINEMA.pl.

Rozłąka to nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. Amerykańska astronautka, Emma Green, dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża i nastoletnią córkę, którzy akurat bardzo jej potrzebują. Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane. Rozłąka to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu. 

Rozłąka - obsada

Poniżej prezentujemy aktorów i bohaterów serialu:

Emma Green (Hilary Swank)

Emma Green jest amerykańską astronautką i byłą pilotką Marynarki Wojennej. Jest uparta, empatyczna, bardzo inteligentna i dowodzi wyprawą na Marsa. Emma jest żoną Matta Logana, głównego inżyniera w NASA, z którym mają 15-letnią córkę, Lex.

Matt Logan (Josh Charles)

Matt Logan jest inżynierem NASA, którego żona Emma Green dowodzi pierwszą misją na Marsie. On sam staje przed ogromnymi wyzwaniami - musi radzić sobie z misją pozostając na Ziemi oraz wychowywać nastoletnią córkę.

Alexis "Lex" Logan (Talitha Bateman)

15-letna Lex jest córką astronautów Emmy Green i Matta Logana. Podobnie jak jej ojciec, jest dumna i wspiera trzyletnią misję matki, jednocześnie sama zmagając się z dojrzewaniem.

Misha Popov (Mark Ivanir)

Misza Popov jest rosyjskim kosmonautą i inżynierem podczas misji u boku Emmy Green. Jest najbardziej doświadczonym członkiem załogi. Misza ma duże ego, ale potajemnie zmaga się z osobistymi wyrzeczeniami, których musiał dokonać, by znaleźć się w kosmosie.

Kwesi Weisberg-Adebayo (Ato Essandoh)

Kwesi Weisberg-Adebayo jest obywatelem brytyjskim z Ghany. Kwesi (wymawiane Kway-Si) jest skromnym, wesołym botanikiem o głębokiej wierze, którego nadzieją jest stworzenie życia na Marsie.

Ram Arya (Ray Panthaki)

Ram Arya jest pilotem Sił Powietrznych z Indii. Podczas, gdy inni astronauci zmagają się z tęsknotą za rodzinami i dotychczasowym życiem na Ziemi, Ram jest całkiem sam na świecie.

Lu Wang (Vivian Wu)

Lu Wang jest chemiczką i astronautką reprezentującą Chiny. Jest inteligentna i pragmatyczna, ale pod tą powłoką skrywa skomplikowane życie osobiste. Jest zamężna i ma młodego syna.

Melissa Ramirez (Monique Curnen)

Melissa Ramirez jest byłą astronautką, która działa w ekipie wspierającej załogę Emmy, gdzie pełni rolę łącznika między załogą na Marsie a Ziemią. Melissa zrezygnowała ze swojej kariery dla wymagającego opieki dziecka, jednak próbuje wspierać Emmę i jej rodzinę.

Rozłąka - ile odcinków?

Serial składać się będzie z 10 odcinków. 

Rozłąka - kiedy na Netflix?

Serial z Hilary Swank w roli astronautki zadebiutuje w serwisie już 4 września!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE