Równi sobie - kiedy w TVN? Godzina emisji i powtórki

2021-02-25 13:56 AW
Równi sobie
Autor: screen youtube.com, kanał tvnpl screen youtube.com

Życie to nie zawsze bajka. Pomimo ogromnych wysiłków, niektórzy po prostu nie mają szczęścia. Cokolwiek by robili i jak bardzo się starali, los zawsze rzuca im kłody pod nogi. Nie mogą także liczyć na wsparcie bliskich, sąsiadów czy opieki społecznej. Inni w tym czasie nie mają powodów do zmartwień – cieszą się sukcesami w sferze osobistej i zawodowej. Często też mają możliwości, żeby wesprzeć tych, którym życie poskąpiło powodów do radości. Teraz postanawiają z nich skorzystać!

Równi sobie - kiedy w TVN? Godzina emisji i powtórki. Gdzie i o której oglądać w TV i online? Co tydzień widzowie będą świadkami spotkania dwóch – pochodzących z diametralnie różnych światów – rodzin. Członkowie tych lepiej sytuowanych podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomogą stanąć na nogi i uwierzyć w siebie tym w gorszej sytuacji życiowej.

Równi sobie - kiedy w TVN? Godzina emisji i powtórki. Gdzie i o której oglądać w TV i online?

Równi sobie to jedna z wielu nowości TVN, która zawitała w wiosennej ramówce 2021 roku. Program oglądać można co tydzień w poniedziałkowe wieczory, o godzinie 21:30, począwszy od 1 marca. Przed emisją w telewizji przedpremierowo pierwszy odcinek trafił wcześniej na platformę Player, gdzie będzie oglądać także pozostałe odcinki. Powtórki odcinków w TVN emitowane będą natomiast w niedziele, w tygodniu po premierowej emisji, ok. godziny 18:00.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE