Rosjanie zachwyceni "ATLASEM CHMUR" - w kinach 23 listopada!

2012-11-08 7:52
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

"Atlas chmur" bije rekordy popularności w Rosji. Najnowsza superprodukcja w zaledwie cztery dni zarobiła u naszych wschodnich sąsiadów blisko 3,3 miliona dolarów.

"Atlas chmur" to imponująca rozmachem ekranizacja światowego bestsellera Davida Mitchella, której podjęli się mistrzowie kina - Tom Tykwer ("Pachnidło: Historia mordercy") oraz Andy i Lana Wachowski (trylogia "Matrix").

W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. "Atlas chmur" jest ucztą nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach.

źródło/fot - materiały prasowe

PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE