Marta Manowska

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony 11

"Rolnik szuka żony" wraca na antenę TVP. Kiedy i gdzie oglądać? Krążą doniesienia o "historycznej decyzji"

2024-03-26 14:50

Fani "Rolnik szuka żony" nie mogą doczekać się kolejnego, 11. sezonu popularnego programu. Wiadomo już, kiedy i gdzie ukaże się pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony 11". W mediach społecznościowych pojawił się zwiastun, w którym mowa o "historycznej decyzji". O co chodzi?

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony 11" - Gdzie i kiedy oglądać?
  2. "Rolnik szuka żony 11" - Marta Manowska zapowiedziała "historyczną decyzję"

Najwierniejsi miłośnicy "Rolnik szuka żony" mogą już zagrzewać miejsca na swoich kanapach. Pierwszy odcinek rolniczego show, chociaż został nazwany "zerowym", ukaże się już w Wielkanoc 2024. Gdzie i o której godzinie oglądać? Z zapowiedzi odcinka wiadomo, że fani mogą spodziewać się "historycznej decyzji" i wielu emocji.

"Rolnik szuka żony 11" - Gdzie i kiedy oglądać?

"Rolnik szuka żony" cieszy się tak dużą popularnością, że doczekał się 11. edycji. Na widzów czeka pierwszy, choć mianowany "zerowym", odcinek rolniczego show. Sama zapowiedź nowej edycji "Rolnik szuka żony" wzbudza spore zainteresowanie i emocje. Niestety, na regularne odcinki fani będą musieli chwilę zaczekać, ale już w Wielkanoc 2024 uda im się poznać rolników 11. edycji. Odcinek "zerowy" zostanie wyemitowany 31 marca 2024 roku o godzinie 21:20 w TVP1. Dla wszystkich tych, którzy przegapią odcinek, powtórki dostępne będą na platformie VOD.

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 1. edycji. To oni przetarli szlaki innym rolnikom i rolniczkom! Który z nich znalazł miłość?

"Rolnik szuka żony 11" - Marta Manowska zapowiedziała "historyczną decyzję"

Już 31 marca 2024 roku ukaże się "zerowy" odcinek "Rolnik szuka żony 11", w którym widzowie poznają rolników tej edycji. Na Instagramowym profilu programu pojawił się zwiastun, który odkrył niektóre karty uczestników show. Wiadomo też, że produkcja przyszykowała dla widzów niespodziankę, a po raz pierwszy w historii programu, zaprezentują się aż trzy rolniczki. "Dzień dobry! Jak przygotowania do Wielkanocy? My jesteśmy już prawie gotowi do zerowego odcinka 11. edycji. Widzimy się już w Niedzielę Wielkanocną o 21:20. Pokażemy Wam 9 osób poszukujących miłości. Po raz pierwszy w historii programu w zerowym odcinku pojawią się aż 3 panie, więc będzie się działo! Będziecie z nami?" - czytamy na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że będzie się działo i to całkiem sporo!

"Rolnik szuka żony". Te rolniczki szukały męża w programie TVP. Kobiety które wzięły udział w programie

Tak randkowali uczestnicy Rolnik szuka żony. Tylko jedna para przetrwała!