Rolnik szuka żony 20.10.2019 - o której godzinie? Co się wydarzy w nowym odcinku?

2019-10-20 10:40
Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 6 - co się wydarzy w nowym odcinku?
Autor: Materiały TVP Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 6 - co się wydarzy w nowym odcinku?

Życie rolnika, to nie tylko praca, ale tej w gospodarstwie nie brakuje. Jak z nowymi obowiązkami poradzą sobie kandydatki na żonę dla rolników? Czy nie przerazi wstawanie skoro świt, gospodarskie obrządki, zwierzęta, praca w polu? Co wydarzy się w nowym odcinku programu Rolnik szuka żony i o której oglądać?

Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 6 - co się wydarzy w nowym odcinku? Program Rolnik szuka żony to reality-show, w którym rolnicy wybierają swoją wybrankę. Niestety nie zawsze jest to miłość od pierwszego wejrzenia i trzeba przygotować swoje przyszłe żony, na trud związany z pracą na roli. Tym razem też tak będzie. Kobiety będą musiały zrobić obchód gospodarstwa z rolnikami, sprawdzić czy potrafią wykonywać podstawowe obowiązki gospodyni domu i jak radzą sobie ze zwierzętami.

Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 6 - co się wydarzy w nowym odcinku?

Sytuacja w programie Rolnik szuka żony sezon 6 jest bardzo dynamiczna. Powoli zaczynają rodzić się między uczestnikami pewna zażyłości, które mają ogromną szansę, aby przerodzić się w głębsze uczucie. W odcinku zobaczymy jak dalej potoczą się losy Seweryna, który ma na oku aż dwie piękne dziewczyny: Dianę i Marlenę. Która z nich ostatecznie zostanie u boku rolnika i będzie mogła zamieszkać z nim na wsi? Tego dowiemy się w 6. odcinku programu Rolnik szuka żony sezon 6.

Rolnik szuka żony 20.10.2019 - godzina emisji

Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 6 będziecie mogli obejrzeć już w niedzielę 20 października 2019 roku, o godzinie 21:15 na antenie TVP1. Program dostępny jest również za darmo na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE