Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony. Anna Michalska olśniła wszystkich! Rolniczka przeszła prawdziwą metamorfozę. Tak dziś wygląda

Anna Michalska była pierwszą kobietą, która szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony". Jak dziś wygląda? Rolniczka bawiła się ostatnio na zabawie ostatkowej z innymi uczestnikami popularnych programów TVP i olśniła wszystkich. Zobaczcie, jak zmieniła się Anna Michalska z 2. edycji "Rolnik szuka żony".

Spis treści

 1. Rolnik szuka żony. Kim jest Anna Michalska?
 2. Oświadczyny w "Rolnik szuka żony". Anna Michalska przyjęła pierścionek przed kamerami
 3. Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

"Rolnik szuka żony" to randkowy format TVP o poszukujących miłości rolnikach i rolniczkach z całej Polski. Program doczekał się już 10. edycji, a w przygotowaniu jest już kolejna odsłona słynnego show. Na przestrzeni lat w "Rolniku" przewinęło się mnóstwo bohaterów. Anna Michalska to rolniczka, która jako pierwsza kobieta szukała "tego jedynego" w programie TVP. Co dziś u niej słychać?

Rolnik szuka żony. Kim jest Anna Michalska?

Anna Michalska brała udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony", która emitowana była na antenie TVP1 jesienią 2015 roku, czyli dziewięć lat temu. Michalska była pierwszą rolniczką w historii polskiej edycji programu, która szukała miłości na oczach milionów widzów. Dziś mówi się, że to właśnie Anna przetarła szlaki późniejszym uczestniczkom programu:

 • Monice Jezior,
 • Małgorzacie Borysewicz,
 • Magdalenie Bator,
 • Kamili Boś,
 • Elżbiecie Czabator,
 • Klaudii Waśko,
 • Agnieszce Kwiatkowskiej,
 • Annie Derbiszewskiej.

Czytaj także: Śluby i małżeństwa z "Rolnik szuka żony". O tych ceremoniach długo było głośno

Oświadczyny w "Rolnik szuka żony". Anna Michalska przyjęła pierścionek przed kamerami

Anna jako pierwsza kobieta w "Rolnik szuka żony" wzbudzała ogromne zainteresowanie i skupiła na sobie całą uwagę mediów. Od razu pojawiło się mnóstwo kandydatów do jej serca. Rolniczka zaprosiła do siebie trzech panów i ostatecznie związała się z Mariuszem Smagą, kucharzem i samotnym ojcem, który oświadczył się jej na oczach całej Polski.

Choć wydawało się, że Anna i Mariusz z "Rolnik szuka żony 2" mają przed sobą świetlaną przyszłość a ślub już wisiał w powietrzu, to w finale programu dowiedzieliśmy się, że ich "wspólny czas po programie był porażką". Rolniczka spod Skierniewic żałowała, że przyjęła oświadczyny na wizji. W finale oddała Mariuszowi pierścionek zaręczynowy, który miała kupić jego mama!

Zawiodłeś na całej linii no i tyle. Postawiłeś mnie w pewnym momencie pod ścianą, bo po kilku dniach znajomości takie deklaracje nie powinny mieć miejsca. Dla mnie to był bardzo głupi krok z twojej strony - wyznała w finale.

Polecamy: Skandale w "Rolnik szuka żony". Tymi aferami żyła cała Polska!

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Co dziś słychać u rolniczki, która 9 lat temu szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony"? Anna Michalska po zakończeniu programu zniknęła i wycofała się z show-biznesu. Dziś skupia się przede wszystkim na pracy - Łowisko Wędkarskie "U Ani" to jej oczko w głowie. Rolniczka wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu chwaliła się wyróżnieniem w lokalnym plebiscycie Piękne Przedsiębiorcze.

Anna z "Rolnik szuka żony 2" w lutym 2024 r. bawiła się podczas imprezy ostatkowej w Hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej. Wśród gości pojawili się również inni uczestnicy programów rozrywkowych TVP m.in. Waldemar Gilas i Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony", czy Józef Raciniewski, Piotr Hubert Langfort, Anna Ziemba i Krystyna Wolfart z "Sanatorium miłości".

Zobaczcie, jak dziś wygląda Anna Michalska z 2. edycji "Rolnik szuka żony".

Nicola z Rolnik szuka żony przerwała milczenie. Tylko nam mówi jak wyglądało rozstanie z Darkiem!