Rolnik szuka żony 9 znika z anteny! Kiedy będzie drugi odcinek programu?

2022-09-25 18:08 Leon Pietrzak
Rolnik szuka żony 9
Autor: AKPA

Najsłynniejsze reality-show w Polsce wystartowało! Rolnicy ponownie zaczęli szukać swojej drugiej połówki, a widzowie z niecierpliwością czekają na nowe przygody uczestników. Okazuje się jednak, że już na starcie program zniknie z anteny. Co się stało? Kiedy będzie można obejrzeć 2. odcinek Rolnik Szuka Żony?

Rolnicy powrócili! To już dziewiąta edycja popularnego programu, który cieszy się ogromną oglądalnością w stacji TVP. Fani reality-show z utęsknieniem czekali na miłosne przygody nowych uczestników i nareszcie się doczekali. Program ponownie prowadzi Marta Manowska, która po pierwszym odcinku zaprosiła widzów na drugi epizod, który miał mieć swoją emisję w niedzielę 25 września. Tak się jednak nie stanie. Skąd decyzja o przerwie w emisji i kiedy randkowe show wróci na antenę? Odpowiadamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elżbieta II: Portret królowej - gdzie obejrzeć nowy dokument o brytyjskiej monarchini? [PEŁNA LISTA]

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Rolnik szuka żony - dlaczego nie ma odcinka w piątek 25.09.2022?

Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo zapowiadany drugi epizod nie zostanie wyemitowany ze względu na transmisję meczu Polska - Walia. Osoby odpowiedzialne za ramówkę zdecydowały się przenieść emisję dopiero na 2 października 2022. Drugi odcinek pojawi się o godzinie 21:15 na TVP1.

Sonda
Kto z prgramu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE