Rolnik szuka żony 9

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony 9 znika z anteny! Kiedy będzie drugi odcinek programu?

2022-09-25 18:08

Najsłynniejsze reality-show w Polsce wystartowało! Rolnicy ponownie zaczęli szukać swojej drugiej połówki, a widzowie z niecierpliwością czekają na nowe przygody uczestników. Okazuje się jednak, że już na starcie program zniknie z anteny. Co się stało? Kiedy będzie można obejrzeć 2. odcinek Rolnik Szuka Żony?

Rolnicy powrócili! To już dziewiąta edycja popularnego programu, który cieszy się ogromną oglądalnością w stacji TVP. Fani reality-show z utęsknieniem czekali na miłosne przygody nowych uczestników i nareszcie się doczekali. Program ponownie prowadzi Marta Manowska, która po pierwszym odcinku zaprosiła widzów na drugi epizod, który miał mieć swoją emisję w niedzielę 25 września. Tak się jednak nie stanie. Skąd decyzja o przerwie w emisji i kiedy randkowe show wróci na antenę? Odpowiadamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elżbieta II: Portret królowej - gdzie obejrzeć nowy dokument o brytyjskiej monarchini? [PEŁNA LISTA]

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Rolnik szuka żony - dlaczego nie ma odcinka w piątek 25.09.2022?

Widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo zapowiadany drugi epizod nie zostanie wyemitowany ze względu na transmisję meczu Polska - Walia. Osoby odpowiedzialne za ramówkę zdecydowały się przenieść emisję dopiero na 2 października 2022. Drugi odcinek pojawi się o godzinie 21:15 na TVP1.

Sonda
Kto z programu "Rolnik szuka żony" podoba ci się najbardziej?