Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie i co się wydarzy w świątecznym odcinku?

2021-12-26 13:32

Rolnik szuka żony to randkowe show Telewizji Polskiej, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku. W tym roku zakończyła się ósma edycja programu i widzowie poznali już decyzje bohaterów. Jak wygląda ich życie po programie? Tego dowiemy się w specjalnym, bożonarodzeniowym odcinku. Kiedy zostanie wyemitowany?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie i co się wydarzy w świątecznym odcinku? Rolnik szuka żony to program, w którym udział biorą rolnicy, którzy mają domy, ziemię, pewną pracę i dostęp do najnowszych technologii, ale do pełni szczęścia brakuje im bratniej duszy. Uczestnicy za pośrednictwem programu otrzymują szansę na znalezienie miłości oraz szczęścia. W ósmej edycji programu wśród uczestników znaleźli się: Stanisław, 26-letni rolnik z wielkopolski, Krzysztof, 55-letni prowadzący gospodarstwo agroturystyczne mieszkaniec Mazur, Kamil, 23-letni entuzjasta zabytkowych motocykli, Elżbieta, energiczna 56-latka, prowadząca ekologiczną plantację pieczarek oraz Kamila, 28-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Jak wygląda ich życie po programie?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - co się wydarzy?

Rolnik szuka żony powróci na antenę w TVP ze specjalnym odcinkiem. Drugiego dnia świąt uczestnicy spotkają się we wspólnym gronie, aby opowiedzieć Marcie Manowskiej o swoim życiu po zakończeniu show. Nie zabraknie też wspólnego kolędowania i przygotowań świątecznych.

Sonda
Obejrzysz kolejny sezon programu Rolnik szuka żony?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie?

Emisja świątecznego odcinka 8. sezonu programu Rolnik szuka żony została zaplanowana na niedzielę, 26 grudnia 2021 roku, na godzinę 21:15 w TVP1. Po telewizyjnej emisji, program będzie można również obejrzeć online, na platformie vod.tvp.pl