Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie i co się wydarzy w świątecznym odcinku?

2021-12-26 13:32 Adrian Rybak
Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony
Autor: AKPA Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony to randkowe show Telewizji Polskiej, które gości na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku. W tym roku zakończyła się ósma edycja programu i widzowie poznali już decyzje bohaterów. Jak wygląda ich życie po programie? Tego dowiemy się w specjalnym, bożonarodzeniowym odcinku. Kiedy zostanie wyemitowany?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie i co się wydarzy w świątecznym odcinku? Rolnik szuka żony to program, w którym udział biorą rolnicy, którzy mają domy, ziemię, pewną pracę i dostęp do najnowszych technologii, ale do pełni szczęścia brakuje im bratniej duszy. Uczestnicy za pośrednictwem programu otrzymują szansę na znalezienie miłości oraz szczęścia. W ósmej edycji programu wśród uczestników znaleźli się: Stanisław, 26-letni rolnik z wielkopolski, Krzysztof, 55-letni prowadzący gospodarstwo agroturystyczne mieszkaniec Mazur, Kamil, 23-letni entuzjasta zabytkowych motocykli, Elżbieta, energiczna 56-latka, prowadząca ekologiczną plantację pieczarek oraz Kamila, 28-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Jak wygląda ich życie po programie?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - co się wydarzy?

Rolnik szuka żony powróci na antenę w TVP ze specjalnym odcinkiem. Drugiego dnia świąt uczestnicy spotkają się we wspólnym gronie, aby opowiedzieć Marcie Manowskiej o swoim życiu po zakończeniu show. Nie zabraknie też wspólnego kolędowania i przygotowań świątecznych.

Sonda
Obejrzysz kolejny sezon programu Rolnik szuka żony?

Rolnik szuka żony 26.12.2021 - o której godzinie?

Emisja świątecznego odcinka 8. sezonu programu Rolnik szuka żony została zaplanowana na niedzielę, 26 grudnia 2021 roku, na godzinę 21:15 w TVP1. Po telewizyjnej emisji, program będzie można również obejrzeć online, na platformie vod.tvp.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE