Rolnicy. Podlasie

i

Autor: screen youtube.com, kanał FOKUS TV screen youtube.com

Rolnicy. Podlasie sezon 3 - ile odcinków i gdzie oglądać?

2021-03-14 10:22

Rolnicy. Podlasie to uwielbiany przez widzów program, który zadebiutował w 2019 roku. Fani bardzo szybko zżyli się z jego uczestnikami i wciągnęli w ich historie, losy i codzienne problemy, z którymi się spotykają. Dzięki temu Rolnicy. Podlasie cieszą się bardzo dobrą oglądalnością - nic więc dziwnego, że Fokus TV decyduje się na kręcenie kolejnych odcinków programu. Trzeci sezon widzowie będą mieli okazję śledzić od 14 marca w Focus TV.

Rolnicy. Podlasie sezon 3 - ile odcinków i gdzie oglądać? Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie.

Rolnicy. Podlasie sezon 3 - ile odcinków i gdzie oglądać?

Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach. Trzeci sezon Rolników. Podlasie widzowie mogą oglądać od 14 marca 2021 roku. W nowych odcinkach powrócą na pewno Emilka, Gienek i Andrzej. Dokładna liczba odcinków jak na razie nie jest znana, jednak z racji na bardzo dużą popularność możemy spodziewać się, że będzie ich raczej ok. 20 jak w sezonie drugim. Emisja zaplanowana jest na niedziele na godzinę 19:00 w Fokus TV.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka