Rolnicy. Podlasie - sezon 3: Emilka powróci w nowych odcinkach. To już pewne!

2021-02-23 16:52 AW
Rolnicy. Podlasie
Autor: Materiały Prasowe

Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Rolnicy. Podlasie - sezon 3: Emilkę na pewno zobaczymy w nowych odcinkach programu! Widzowie mogą odetchnąć ze spokojem - ta informacja została już oficjalnie potwierdzona, a kolejne odcinki Rolników. Podlasie zbliżają się wielkimi krokami! Kiedy rozpocznie się nowy sezon uwielbianego przez widzów programu i coś w nim wydarzy?

Rolnicy. Podlasie - sezon 3: Emilka powróci w nowych odcinkach! Kiedy premiera?

Widzowie niezwykle polubili emitowany na Fokus TV program przedstawiający losy rolników z Podlasia. Od pierwszego sezonu, który został wyemitowany w 2019 roku, cieszy się on bardzo dobrą oglądalnością. Nic więc dziwnego, że program oficjalnie został wznowiony na kolejny, trzeci już sezon. Fani martwili się jednak, czy w nowych odcinkach zobaczymy wszystkich uczestników. Na swojej stronie na Facebooku Emilia poinformowała, że 'fani' niepokoją ją głuchymi telefonami lub nawet zjawiają się pod jej domem, zakłócając spokój. Widzowie bali się, że te bardzo nieprzyjemne sytuacje sprawią, że nie będzie chciała kontynuować udziału w show.

Na szczęście Emilia podjęła decyzję o dalszym udziale w programie Rolnicy. Podlasie, o czym mogliśmy dowiedzieć się z informacji zamieszczonej na fanpage'u Fokus TV. Stacja 21 lutego zamieściła krótkie wideo z zapowiedzią nowego sezonu, a przy okazji potwierdziła również, że Emilka powróci! Nowe odcinki będzie można oglądać od 14 marca.

"Rolnicy. Podlasie": Niebezpieczna pogoń za monstrualnym bykiem.
NAJNOWSZE