Rojst

i

Autor: screen youtube.com, kanał Planet Dark screen youtube.com

Rojst - sezon 2. Czy będą kolejne odcinki serialu z Andrzejem Sewerynem?

2019-12-31 9:02

Rojst to bardzo mroczny kryminał, którego fabuła osadzona jest w Polsce lat 80. Serial jest produkcją oryginalną platformy Showmax i swoją premierę miał 19 sierpnia 2018. Emisja pierwszego, pięcioodcinkowego sezonu serialu zakończyła się 14 września. Jakie są dalsze plany odnośnie do wyreżyserowanego przez Jana Holoubka Rojstu? Czy zobaczymy kontynuację produkcji z Andrzejem Serwerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych?

Rojst - sezon 2. Czy będą kolejne odcinki serialu? Co już wiadomo o ewentualnej kontynuacji? Fabuła serialu dzieje się w fikcyjnym mieście położonym w zachodniej Polsce. Tutaj wraz z żoną przeprowadza się młody dziennikarz i rozpoczyna pracę w lokalnej gazecie. Miastem wstrząsa natomiast zbrodnia, w wyniku której ginie miejscowy działacz komunistyczny oraz prostytutka, z którą zostaje znaleziony.

Rojst - sezon 2. Czy będą kolejne odcinki serialu?

Wszystkie osoby, które widziały pięcioodcinkowy pierwszy sezon serialu, wiedzą, że cała zagadka kryminalna zostaje w nim wyjaśniona. Co więcej, fabuła została pokierowana w taki sposób, że w nowych odcinkach prawdopodobnie nie zobaczylibyśmy już Dawida Ogrodnika, który wciela się w postać Piotra Zarzyckiego. Niestety, jest jeszcze poważniejszy problem, który raczej przekreśla możliwość stworzenia dalszych odcinków serialu.

QUIZ. Kultowe seriale i postacie w nich występujące. Zdobędziesz maksa?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu jest Francis Underwood?

Rojst to serial oryginalny Showmaxu, a platforma zakończyła działalność w Polsce w styczniu 2019 roku. W grudniu tego samego roku część produkcji Showmax (w tym m.in. Rojst) trafiło na Netflix i tutaj można je obecnie obejrzeć. Nie oznacza to jednak, że Netflix nabył też prawa do kontynuowania serialu, dlatego wiele wskazuje na to, że Rojst pozostanie tzw. 'limited series' i zakończy się wyłącznie na jednym sezonie.