Rojst: 4. sezon powstanie? Oto, co wiemy o przyszłości serialu Jana Holoubka

i

Autor: Robert Pałka/ Netflix Rojst: 4. sezon powstanie? Oto, co wiemy o przyszłości serialu Jana Holoubka

Polskie seriale

“Rojst” powróci z 4. sezonem? Oto, co wiemy o przyszłości serialu Jana Holoubka

2024-02-28 11:28

“Rojst Millenium”, czyli trzeci sezon kryminalnego serialu Jana Holoubka, zawitał wreszcie w ofercie Netfliksa. Nowa odsłona zbiera wyśmienite recenzje i podtrzymuje dobrą passę, ale czy oznacza dla nas pożegnanie? A może 4. sezon powstanie? Znamy już odpowiedź.

“Rojst Millenium” – o czym jest trzeci sezon?

Podobno wszystkie ścieżki prowadzą do lasu na Grontach. Tym razem dowiemy się, kto nimi kroczył w przeszłości i nadał bieg wydarzeniom, których echo prześladuje każdego, przed laty i dziś. Bo potwory czają się nie tylko w ciemności - są wśród nas i przekonają się o tym dobrze znani widzom, jak i zupełnie nowi bohaterowie. Rozpocznie się walka o prawdę, ale znajdą się też tacy, którzy za wszelką cenę będą chcieli, aby na dobre pogrzebać grzechy przeszłości… Przewodnikiem po meandrach początków brutalnego świata będzie enigmatyczna postać Kierownika hotelu Centrum, stawiającego pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze, w którego wciela się brawurowo Filip Pławiak.

U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, ale zanim wyjdą na jaw, mieszkańcy, policja i władze w mieście na Grontach zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Rozwikłanie tajemnicy stojącej za zniknięciem Wandy Zarzyckiej stanie się głównym celem nie tylko jej ojca Piotra (Dawid Ogrodnik), ale również sierżant Anny Jass (Magdalena Różczka), która powróci do miasta po osobistych przejściach. Adam Mika (Łukasz Simlat), który pragnie rozwiązać swoją ostatnią sprawę, za cel postawi sobie rozwikłanie przyczyny śmierci dziewczynki znalezionej w miejscowym lesie.

Bystry i wnikliwy policjant Dzidzia, który awansował po sukcesie ostatniego śledztwa, pokieruje zaś sprawą śmierci w hotelu Centrum. Natomiast Wanycz (Andrzej Seweryn) stanie się źródłem informacji dla dziennikarzy, policji i zastępczyni prokuratora Matwiejskiej (Marianna Gierszewska). W sześcioodcinkowym “Rojście Millenium” odkrywamy też losy honorowego Jassijeja, w którego na przestrzeni dwóch planów czasowych (60. i 90.) wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt.

SPRAWDŹ TEŻ: “Rojst Millenium” – jak kończyć to właśnie w taki sposób (RECENZJA)

“Rojst” – 4. sezon nie powstanie

Niestety mamy złe wieści. Jan Holoubek od dawna powtarza, że “Rojst Millenium” to ostatnia odsłona jego kryminalnej trylogii, a Netflix od początku zajawiał go jako wielki finał. To była zatem nasza ostatnia wycieczka do lasu na Grontach i czas pożegnać bohaterów, których pokochaliśmy przed kilkoma laty, gdyż 4. sezon “Rojsta” nie powstanie

“Rojst”: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 3
W którym roku dzieje się akcja 2. sezonu?

Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Millenium Girls: kto z obsady “Rojsta” wiedziałby, jak pozbyć się zwłok?​​​​​ Gwiazdy serialu w QUIZIE Eska.pl