Rodzinny interes

i

Autor: Materiały Prasowe

Rodzinny interes - sezon 5. Kiedy kolejne odcinki w TV Puls?

2021-06-25 16:55

Nieoczekiwane zwroty akcji i wielkie emocje! Tak zapowiada się 5. sezon serialu „Rodzinny interes”. W każdym odcinku widzowie poznają wielu interesujących bohaterów - klientów warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek” oraz salonu piękności „Bella Ella”.

Dowiemy się, dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Widzów wciągnie też intryga rodem z XVIII-wiecznego romansu dworskiego oraz przeżyją mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną! Ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska) przekona się, na czym polega ruch freegan, a mechanik Dawidek (Patryk Janas) pozna fanów geocachingu, z którymi wybierze się na poszukiwanie skarbów.

Rodzinny interes - sezon 5. Kiedy kolejne odcinki w TV Puls?

Wiele zmian szykuje się w życiu głównych bohaterów: Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) będzie mierzyła się z trudami późnego macierzyństwa, natomiast Jola (Marta Zgutczyńska) na nowo odkryje uroki życia z dorastającym, adoptowanym synem. Jak potoczy się kariera Dariusza (Dariusz Kordek) za Oceanem? Czy Oskar (Artur Jasiński) na nowo zawalczy o serce Eli? Jak oszołomiona pojawieniem się Borysa, Viola (Magdalena Modra-Krupska), odnajdzie się w trójkącie emocjonalnym z mężem i narzeczonym? Jakie nowe, szalone pomysły wdroży w życie Jadwiga? Czy Ambasada Miłości urośnie w siłę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom? Czy Bożena (Marta Klubowicz) odzyska równowagę i radość życia? A Dawidek (Patryk Janas) wykorzysta nową szansę, która się przed nim otworzy? Dowiemy się też, czy Bronka (Roman Szczeblewski) nie przerośnie życie małżeńskie oraz czy Jo Fox (Monika Ekiert) zawojuje polski rynek samochodowy metodami rodem z Hollywood. I co na jej pomysły powie Wojtek (Marek Krupski)? To i wiele więcej w nowych odcinkach już jesienią, tylko w TV Puls!

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25