Rodzinka.pl odc. 284: Ludwik ma dość terapii. Boscy nie uratują małżeństwa?

2020-03-30 13:25
Rodzinka.pl
Autor: Materiały TVP

Telewizja Polska, ku zaskoczeniu wielu fanów Rodzinki.pl, podjęła decyzję, że sezon 16 będzie ostatnim. Okazało się, że była ona zaskoczeniem także dla aktorów grających w serialu, którzy bardzo zżyli się z produkcją. Nie obyło się bez wzruszających pożegnań, które wielu z nich zamieściło w mediach społecznościowych. Rodzinka.pl zmierza ku końcowi, a 16 sezon skupia się w bardzo dużym stopniu na problemach w małżeństwie Ludwika i Natalii.

Rodzinka.pl odc. 284: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Trwający obecnie 16 sezon serialu będzie znacznie krótszy niż pozostałe. Ma składać się łącznie jedynie z 8 odcinków, a ostatni ma być odcinkiem specjalnym, w którym widzowie będą mogli obejrzeć specjalne pożegnanie z rodziną Boskich.

Rodzinka.pl odc. 284: streszczenie

Viola i Natalia oglądają stare zdjęcia. Okazuje się, że miały tego samego chłopaka. Ludwik chce pójść na imprezę zamiast na terapię. Kacper wypytuje rodziców, dlaczego śpią osobno. Agata odwiedza Boskich. Ma ze sobą teczkę ze studiów, a w niej akty. Ludwik mówi Natalii, że ma dość terapii.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE