Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA

Robert Lewandowski bohaterem nowego filmu. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-11-28 14:57

Powstaje wyjątkowy dokument o Robercie Lewandowskim. Co więcej! Produkcja będzie dostępna do oglądania na popularnej platformie streamingowej. Kto jeszcze wystąpi i czego się spodziewać? Kiedy premiera?

Robert Lewandowski ma na swoim koncie wiele sukcesów. Te pierwsze najważniejsze i międzynarodowe pojawiły się na przełomie 2010-2014 roku, kiedy grał jeszcze dla klubu Borussia Dortmund. Po transferze do Bayernu Monachium kariera Polaka jeszcze bardziej wystrzeliła. Na 253 rozegranych spotkań strzelił aż 238 bramek! Dzisiaj Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Jego ścieżka kariery i kulisy sławy to idealny materiał na film i taki też powstanie. Polska grupa filmowa, na zlecenie Amazona, kończy realizować dokument, który już niedługo zadebiutuje w bibliotece serwisu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski pokazał i tłumaczył, jak Hanka wjeżdża w kartony. Produkcja zareagowała!

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Amazon tworzy film o Robercie Lewandowskim

Pierwszy film dokumentalny o Robercie Lewandowskim powstaje dla platformy Amazon Prime Video. Tytuł realizuje wielokrotnie nagradzany dom produkcyjny Papaya Films, a całość reżyseruje Maciej Kowalczuk. W dokumencie obok piłkarza zobaczymy również trenerów, jego kolegów z drużyny, a nawet wypowiedzi rywali. Nie zabraknie w tym wszystkim gwiazd światowego futbolu, przyjaciół oraz rodziny. Produkcja ma przybliżyć kulisy sławy, transferów i ścieżkę kariery piłkarza.

Kiedy dokument o Robercie Lewandowskim?

Premiera filmu była zaplanowana na jesień 2022 rok, ale pewne wydarzenia w karierze polskiego napastnika (w tym m.in. transfer do FC Barcelony) sprawiły, że data została przesunięta. Dokument o Robercie Lewandowskim zadebiutuje na Amazon Prime Video w 2023.

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?