Robert Lewandowski chciał pokazać, jak Hanka wjechała w kartony. Produkcja zareagowała!

i

Autor: Andrzej Iwanczuk / EAST NEWS / screeny z filmów na YouTube: M jak Miłość - Śmierć Hanki Mostowiak / JESTEŚMY W KATARZE! Vlog z czwartego dnia zgrupowania reprezentacji Polski Robert Lewandowski chciał pokazać, jak Hanka wjechała w kartony. Produkcja zareagowała!

Robert Lewandowski pokazał i tłumaczył, jak Hanka wjeżdża w kartony. Produkcja zareagowała!

2022-11-19 16:00

Robert Lewandowski jest dobrze przygotowany do mistrzostw świata w Katarze, o czym przekonywał podczas konferencji prasowej. Kapitan reprezentacji Polski w piłkę nożną obiecywał, że trenuje tak, jakby miał to być jego ostatni mundial. Najwyraźniej jednym z przygotowań do meczów jest relaks i dobra atmosfera. Piłkarz FC Barcelony w autobusie, w drodze po płycie lotniska postanowił pokazać kolegom kultową scenę z M jak Miłość. Napotkał jednak pewną trudność!

Spis treści

  1. Robert Lewandowski i M Jak Miłość - kartony

Robert Lewandowski pokazał i tłumaczył swoim kolegom z kadry, jak Hanka wjeżdża w kartony. Internauci nie spodziewali się, że kiedykolwiek zobaczą kapitana reprezentacji Polski, który przeżywa jedną z najbardziej kultowych scen, jeśli chodzi o polskie seriale. Tuż po wyjściu z samolotu, podczas podróży autobusem po płycie lotniska w Doha, kamery Łączy nas Piłka zarejestrowały, jak piłkarz FC Barcelony dyskutuje o scenie, którą zagrała Małgorzata Kożuchowska, wcielając się w postać Hanny Mostowiak. Jak się okazuje wielu reprezentantów całkowicie nie miało pojęcia, o co chodzi najlepszemu piłkarzowi świata. Postanowił on ruszyć w poszukiwania, bo jak przekonywał: to trzeba zobaczyć!

Mundial 2022 - WYNIKI, DRABINKA, TERMINARZ [DRABINKA PUCHAROWA MUNDIAL 2022]

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

Robert Lewandowski i M Jak Miłość - kartony

Hanka wjechała w kartony i zdecydowanie to jedna z najbardziej kultowych scen, jeśli chodzi o polskie seriale. Żona Marka Mostowiaka chciała uniknąć potrącenia dziecka na rowerze, w związku z tym gwałtownie zahamowała i skręciła uderzając w kartony, które leżały przy drodze. Kapitan reprezentacji Polski postanowił pokazać wyemitowany w telewizji 11 lat temu moment. Tym bardziej, że Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny i selekcjoner, Czesław Michniewicz, kompletnie nie wiedzieli o co chodzi. 

M jak Miłość. Pamiętasz tą historię? Kożuchowska grała, chcieli ją uśmiercić. W kartony wjechała. To trzeba zobaczyć. To jest taki top of the top.

- po czym odpalił telefon, włączył YouTube i zaczął szukać tej sceny. Pokazał jednak inny moment, jak Hanka traci przytomność a kobieta, która prowadzi samochód nie wie co się dzieje. RL9 widząc, że to nie ta scena, ponownie rusza w poszukiwania, jednak skończył mu się pakiet roamingu.

Produkcja M jak Miłość postanowił pomóc naszemu kapitanowi oznaczając go w mediach społecznościowych i wrzucając wideo kultowej sceny. 

hanka - lewandowski

i

Autor: screen z instastories mjakmilosc.official

Polska - Meksyk 22.11.2022 będzie pierwszy meczem naszych reprezentantów w drodze po cel minimum, czyli wyjście z grupy. Później zmierzą się oni z Arabią Saudyjską i na zakończenie rywalizacji w grupie C, z Argentyną. Wszystkie najnowsze i najważniejsze informacje o mundialu w Katarze znajdzie na ESKA.pl.

Rozpiska meczów Mundial 2022 - kiedy i o której godzinie? Wszystkie mecze na mundialu