Robert El Gendy - kim jest prowadzący Wesołą Naukę w TVP2?

2020-04-02 8:30
Robert El Gendy
Autor: WBF Robert El Gendy

Robert El Gendy to prowadzący nowy program edukacyjny dla najmłodszych emitowany w TVP2. Kim jest gospodarz, który wraz z nauczycielami, rodzicami, youtuberami i gwiazdami telewizji prowadzi dzieci przez fascynujący świat nauki?

Robert El Gendy wraz gośćmi programu Wesoła Nauka zaprezentują zaskakujące eksperymenty i doświadczenia naukowe oraz kreatywne gry i zabawy. Nie zabraknie zajęć sportowych, prac twórczych i muzyki z największymi gwiazdami w roli domowych nauczycieli. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku, począwszy od 30 marca na antenie TVP2 o godzinie 11:05. Poznajcie bliżej prowadzącego Wesoła Nauką!

Kim jest Robert El Gendy?

Robert Sharif El Gendy urodził się w 1978 roku. Pochodzi z Olsztyna. Wraz z żoną Agatą i trzema synami tworzą szczęśliwą rodzinę. Jedną z pasji Roberta jest sport - był zawodowym piłkarzem występującym w barwach Stomilu Olsztyn. W telewizji komentował rozgrywki koszykarskie NBA, których jest wielkim fanem oraz Rajd Dakar. Obecnie Robert jest jednym z prezenterów Pytanie na śniadanie. Od 30 marca jest także gospodarzem programu dla najmłodszych Wesoła Nauka emitowanym w TVP2.

Dance Dance Dance: Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE