Robbie Williams w Toruniu 2019 - kiedy i gdzie oglądać transmisję z koncertu?

2019-12-17 16:23
Robbie Williams
Autor: Materiały Prasowe

Robbie Williams wystąpił w Toruniu z dziesięcioosobowym zespołem. Nagranie koncertu na żywo odbyło się 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki z udziałem kilkusetosobowej publiczności. Williams, przeplatając kolejne części koncertu ciętymi dowcipami, z których słynie, wykonał kilkanaście utworów ze swojej najnowszej, dwunastej studyjnej płyty „The Christmas Present”.

Robbie Williams w Toruniu 2019 - kiedy i gdzie oglądać transmisję z koncertu? Robbie Williams wyrównał właśnie rekord Elvisa, podbijając listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii po raz trzynasty! Lepszy wynik w swoim kraju mają jedynie The Beatles. Artysta pracował nad „The Christmas Album” trzy lata, podczas których powstało 35 utworów. Zaproszenia do studia przyjęli Rod Stewart, Jamie Cullum, Bryan Adams i bokser Tyson Fury. Dwupłytowy album ukazał się 22 listopada.

Robbie Williams w Toruniu 2019 - kiedy i gdzie oglądać transmisję z koncertu?

W setlicie znalazły się takie świąteczne klasyki jak „Winter Wonderland” i „Merry Xmas Everybody”, nowe utwory, m.in. „Bad Sharon” (który na płycie wykonuje z bokserem Tysonem Fury), czy promujący album singiel „Time For Change”. Na finał publiczność usłyszała największe przeboje Williamsa – „Feel” i „Angels”. TVP2 pokaże świąteczną galę Robbiego Williamsa w pierwszy dzień Świąt o 20:10.

NAJNOWSZE