Rick i Morty sezon 5, odcinek 1. Kiedy premiera na Netflix?

2021-04-15 11:28 Alicja Wójcik
Rick i Morty
Autor: screen youtube.com, kanał Adult Swim screen youtube.com

Animowane seriale dla dorosłych biją rekordy popularności już od wielu lat, czego najlepszym przykładem są takie hity jak South Park, Simpsonowie czy Family Guy. Rick i Morty, który zadebiutował w 2013 roku, też wszedł już do kanonu i zebrał miliony fanów na całym świecie. Jednak wszyscy widzowie serialu doskonale wiedzą, że na kolejne sezony tej produkcji trzeba się nieco naczekać.

Rick i Morty sezon 5, odcinek 1. Kiedy premiera na Netflix? Po trzecim sezonie serialu, który ukazał się w 2017 roku, twórcy na długo nabrali wody w usta i nie wiadomo było, czy kolejne odcinki animowanej produkcji w ogóle powstaną. Ostatecznie fani dostali doskonałą wiadomość, że serial dostanie kolejne 70 odcinków - jeśli każdy z sezonów będzie składał się z 10 epizodów, możemy oczekiwać, ze Rick i Morty będzie kontynuowany przynajmniej do sezonu dziesiątego włącznie.

Rick i Morty sezon 5, odcinek 1. Kiedy premiera na Netflix?

30 marca 2021 twórcy udostępnili zwiastun sezonu piątego oraz informację, że jego premiera zaplanowana jest 20 czerwca. Niestety, wiele wskazuje na to, że polscy widzowie, którzy oglądają serial na platformie Netflix, będą musieli poczekać nieco dłużej na emisję odcinków. W Stanach Zjednoczonych Rick i Morty emitowany jest premierowo na kanale Adult Swim, a kolejne odcinki ukazują się co tydzień. W przypadku sezonu czwartego musieliśmy poczekać, aż na Adult Swim zostanie wyemitowany cały sezon, aby mógł on trafić na Netflix. Jeśli tak będzie również z sezonem piątym, możemy się spodziewać, że na polskim Netfliksie ukaże się on dopiero w połowie lub pod koniec sierpnia. Piąty sezon również ma składać się z 10 odcinków.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
NAJNOWSZE