Reporterzy. Z życia wzięte - kiedy w TV? Premiera serialu TV Puls

2019-11-06 16:00
Tadeusz Chudecki
Autor: WBF

TV Puls po raz kolejny stawia na tzw. serial codzienny. Na antenie stacji możemy oglądać już Lombard. Życie pod zastaw czy Rodzinny interes. Kolejna produkcja TV Puls, Reporterzy. Z życia wzięte, będzie mieć bardzo podobny format - tym razem jednak fabuła będzie skupiać się wokół pracowników lokalnego serwisu oraz tajemnic powiatowego miasta, w którym żyją i pracują.

Reporterzy. Z życia wzięte - kiedy w TV premiera serialu TV Puls? Widzowie uwielbiają produkcje, w których na kolejny odcinek nie trzeba czekać cały tydzień. Potwierdza to rosnąca popularność tzw. seriali codziennych, których w ostatnim czasie powstaje coraz więcej. TV Puls rozpoczął pracę nad kolejnym - szykuje się nowy hit stacji?

Reporterzy. Z życia wzięte - o czym będzie serial?

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, serial będzie miał formułę fabularno-dokumentalną, a jego akcja będzie dziać się w niewielkim powiatowym mieście. Bohaterami serialu są pracownicy serwisu internetowego Puls Dnia, którzy odkrywają lokalne tajemnice. W rolę redaktora naczelnego wcieli się Tadeusz Chudecki, a Piotr Cyrwus zagra miejscowego biznesmena, jego największego wroga.

Reporterzy. Z życia wzięte - kiedy w TV premiera serialu TV Puls?

Serial ma składać się łącznie z 40 odcinków, a emisja zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku. Dokładna data emisji pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana.

NAJNOWSZE