Ragnarok - co znaczy tajemnicze słowo w filmie Thor

i

Autor: fot./screen/www.youtube.com/Marvel Entertainment

Ragnarok - co znaczy tajemnicze słowo w filmie Thor

2017-10-25 15:13

Co znaczy tajemnicze słowo zawarte w tytule najnowszego filmu o Thorze? Na Eska Cinema dowiecie się czym jest Ragnarok.

Co znaczy tajemnicze słowo zawarte w tytule najnowszego filmu o Thorze? Na Eska Cinema dowiecie się czym jest Ragnarok.

Ragnarok - to tajemnicze słowo może stanowić zagadkę dla wielu osób, które widziały je na plakatach reklamujących film Thor: Ragnarok. Zapewne nie stanowi ono żadnej zagadki dla wielbicieli komiksu, na którym oparto film ale warto przypomnieć, że to nie w serii obrazkowych historii pojawiło się ono pierwszy raz. Jego znaczenie związane jest bowiem z mitologią!

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - zwiastun. obsada, premiera, bilety >>

Ragnarok w mitologii

Ragnarok to określenie pochodzące z mitologii skandynawskiej. Tajemnicze słowo oznacza ostateczną walkę między nordyckimi bogami a armią olbrzymów pod wodzą Lokiego. W wyniku tej wojny ma zostać zniszczony cały świat oraz Asgard czyli siedziba bogów. Po tej zagładzie ma się jednak według przepowiedni odrodzić życie wolne od nieszczęść. Zapewne te wszystkie wydarzenia zobaczymy w filmie Thor: Ragnarok, którego premierę zaplanowano na 25 października.

Totem film - premiera, online, obsada, zwiastun >>

Żaden prawdziwy kinomaniak nie może przejść obojętnie obok strony eskaGO.pl. Dlaczego? Bo można tam obejrzeć online ZA DARMO dobre filmy i seriale w gwiazdorskiej obsadzie. Nie wiesz jak spędzić wieczór? A może szukasz dobrego filmu, który mógłbyś obejrzeć z przyjaciółmi? Odpowiedź na to jest jedna: eskaGO.pl. Wejdź i miło spędź z nami czas.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>