Quentin Tarantino nakręci serial Bounty Law. Co już wiadomo na temat produkcji?

2020-01-20 15:55 kw
Pewnego razu w Hollywood
Autor: screen YouTube/TYLKOHITY

W 2019 roku światło dzienne ujrzało najnowsze dzieło Quentina Tarantino - Pewnego razu w Hollywood. Film przenosi nas do Los Angeles 1969 roku. Głównymi bohaterami filmu są Rick Dalton - gwiazda TV oraz jego wieloletni dubler - Cliff Booth. Przyglądają się oni biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. Okazuje się, że Tarantino napisał scenariusz do fikcyjnego serialu Bounty Law, który pojawił się w filmie Pewnego razu w Hollywood. Co już wiadomo na temat nowej produkcji?

Quentin Tarantino nakręci serial Bounty Law. Co już wiadomo na temat produkcji? W ostatnim filmie Tarantino, Leonardo Di Caprio wcielał się w Rocka Daltona - aktora Jake'a Cahilla występującego w serialu Bounty Law. Jeden z najpopularniejszych i najzdolniejszych hollywoodzkich reżyserów postanowił napisać scenariusz do fikcyjnej produkcji z filmu. Już wkrótce światło dzienne ma ujrzeć western Bounty Law.

Bounty Law - co już wiadomo na temat produkcji?

Wszystko wskazuje na to, że Quentin Tarantino nakręci pięć odcinków westernu Bounty Law. Bohaterem produkcji ma być oczywiście wspomniany Jake Cahill. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy w produkcję serialu zaangażuje się Leonardo Di Caprio, który w filmie Pewnego razu w Hollywood wcielał się w Cahilla. Tarantino zdradził, że najprawdopodobniej odcinki serialu będą trwały maksymalnie pół godziny. Praca nad Bounty Law będzie trwać około półtora roku. Jeżeli pojawi się więcej informacji na temat produkcji, znajdziecie je w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

NAJNOWSZE