Psychoza - gdzie rozgrywa się scena mordu z filmu? Milionerzy

2021-05-18 10:40 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Psychoza - gdzie rozgrywa się scena mordu z filmu? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Psychoza - gdzie rozgrywa się scena mordu z filmu? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) przy stole, B) w spiżarni, C) na balkonie, D) pod prysznicem.

Psychoza - gdzie rozgrywa się scena mordu z filmu?

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestnik postanowił zadzwonić do przyjaciela, który wskazał mu jedną z odpowiedzi. Mężczyzna zaznaczył D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) pod prysznicem jest prawidłowa.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE