Psi Patrol / PAW Patrol

i

Autor: Album Online/East News

Psi Patrol - sezon 10 powstanie! Kiedy i gdzie oglądać w Polsce?

2023-01-30 10:06

Psi Patrol wróci na posterunek w 10. sezonie! Twórcy oficjalnie potwierdzili, że serial ze zwierzakami doczeka się nowych odcinków. Planują również zupełnie nową produkcję z psiakami w roli głównej. Gdzie oglądać Psi Patrol i co już wiemy o kolejnej odsłonie?

Pieski z Psiego Patrolu skradły serca milionom widzów, ale w szczególności Polaków. Animacja cieszy się niesamowicie ogromną popularnością w naszym kraju, o czym świadczą wyniki oglądalności, m.in. na Netfliksie. Trudno znaleźć tydzień, w którym Psi Patrol nie jest w rankingu TOP10. Serial przebija często największe hity, bo potrafi się tam utrzymać nawet przez 51 tygodni! Nic dziwnego, że twórcy planują nowe odcinki. Stacja Nickelodeon ogłosiła następny sezon, a nawet spin-off - czyli zupełnie osobną produkcję jednego z bohaterów słynnej bajki. Co już wiemy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze kreskówki na świecie, które każdy z nas oglądał. Pamiętasz wszystkie?

5 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH GIER 2023 [Hogwarts Legacy, Red Fall, Star Wars...] | ESKA XD - Blogier #64

Psi Patrol sezon 10 powstanie!

To już oficjalne. O tym, że powstanie 10. sezon Psiego Patrolu wiemy już od jakiegoś czasu, ale teraz dowiedzieliśmy się, kogo ponownie zobaczymy na ekranie. Możemy spodziewać się na pewno zwariowanych i niezwykle trudnych misji ratunkowych w niezbadanej i ogromnej dżungli. Bohaterowie będą musieli stawić też czoła problemom, które pojawią się w Zatoce Przygód. Do obsady ponownie wracają Zuma, Everest, Tracker, Rubble, Skye, Chase i Marshall! Stacja Nickelodeon trzyma widzów w niepewności i jeszcze nie potwierdziła daty premiery. Jak pojawi się oficjalna informacja, to zaktualizujemy artykuł, a data pojawi się właśnie w tym miejscu. 

Psi Patrol wraca z nowym serialem!

10. sezon Psiego Patrolu to nie wszystko, bo okazuje się, że tytuł doczeka się również spin-offu. Twórcy ogłosili, że buldog Rubble dostanie własny serial, który skupi się przede wszystkim tylko na jego historii. Projekt ma pokazać zupełnie inne oblicze psiaka.

Sonda
Psi Patrol to najlepsza bajka dla dzieci?

Gdzie oglądać Psi Patrol?

Niestety trudno obejrzeć wszystkie odcinki Psiego Patrolu w jednym miejscu, ponieważ każdy sezon jest porozrzucany po różnych platformach streamingowych. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, gdzie znajduje sie każda odsłona i w jakim miejscu można oglądać odcinki w kolejności chronologicznej:

  • Psi Patrol sezon 1: SkyShowtime, Viaplay, Prime Video, CHILI
  • Psi Patrol sezon 2: SkyShowtime, Viaplay, Prime Video, CHILI, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 3: SkyShowtime, Viaplay, Prime Video, CHILI, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 4: SkyShowtime, Viaplay, Prime Video, CHILI PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 5: SkyShowtime, Netflix, CHILI, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 6: SkyShowtime, Netflix, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 7: SkyShowtime, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 8: SkyShowtime, PLAY NOW
  • Psi Patrol sezon 9: PLAY NOW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE