Przysięga po Euro 2021 - co wydarzy się w odcinkach po przerwie?

2021-06-11 10:48 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który na antenie Telewizji Polskiej gości od 2019 roku. Od samego początku produkcja znad Bosforu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy odnajdują w niej wątki zarówno obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Niestety już wkrótce Przysięga zniknie na chwilę z anteny TVP1. Co wydarzy się w odcinkach po Euro 2021? Sprawdźcie koniecznie!

Przysięga po Euro 2021 - co wydarzy się w odcinkach po przerwie? Już w piątek 11 czerwca 2021 roku startują Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Przed nami 51 meczów, które rozegrane zostaną w 11 miastach-gospodarzach w 11 różnych państwach. Ze względu na Euro 2021 Telewizja Polska wprowadziła zmiany w swojej ramówce. W dniach 14-18.06 stacja nie pokaże nowych odcinków Przysięgi. Turecki serial powróci na ekrany naszych telewizorów dopiero w poniedziałek 21 czerwca.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Przysięga - odcinek 430

Emir odzyskuje syna. Jest tym bardzo wzruszony. Feride trafia do szpitala. Oya wciąż uważa, że wszystkie kłopoty mają przez Feride, ale Hikmet nie chce nawet o tym słyszeć. Feride jest szczęśliwa, że Emir wreszcie wziął syna na ręce. Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin. Znika z domu, wszyscy jej szukają.

Przysięga - odcinek 431

Feride i Emir wracają z dzieckiem do domu. Oya robi wymówki opiekunce, ale Hikmet staje w obronie dziewczyny. Cavidan trafia do szpitala. Emir próbuje zbliżyć się do synka. Kemalowi udaje się namówić Kumru do powrotu. Cemre znajduje sposób, by odwiedzić‡ Cavidan.

Przysięga - odcinek 432

Feride martwi się, że Emir zaplanował kolejną walkę. Cavidan przeprasza Cemre za krzywdy, które jej wyrządziła. Songul spędza coraz więcej czasu z Hikmetem. Oya zaczyna nabierać podejrzeń. Narin i Kemal oglądają nagranie przygotowane przez Kumru. Emir po raz pierwszy przewija syna.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE