Przysięga odcinek 8 streszczenie: Emir z powodu agresywnego zachowania ląduje na komisariacie

2019-09-12 15:05 k.w.
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga odcinek 8 streszczenie - co się wydarzy w kolejnym odcinku tureckiego serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w piątek, 13 września o godzinie 16:05 w TVP 1. Produkcję można oglądać także za darmo w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Przysięga odcinek 8 streszczenie: Leyla rozpracowuje system zabezpieczeń domu Kemala. Ciocia Esma opowiada Reyhan swój sen. Emir spotyka się z przyjacielem przy nabrzeżu. Cembre decyduje się na wyjazd do Londynu. Emir z powodu agresywnego zachowania ląduje w komisariacie. Poszkodowany chłopak składa skargę. Leyla włamuje się do domu Kemala. Reyhan zjawia się w komisariacie i interweniuje w sprawie męża. Policja aresztuje Leylę.

Przysięga - o czym jest turecki serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

W rolę Reyhan wciela się Özge Yagiz, z kolei Emira gra Gökberk Demirci. Kto jeszcze występuje w tureckim serialu? Poniżej znajdziecie obsadę produkcji:

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gökberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Berkant Müftüler jako Hikmet
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Ali Dereli jako Zafer
  • Tugce Ersoy jako Süheyla
NAJNOWSZE