Przysięga 658 streszczenie. Tulay i Ahmet planują porwanie

2022-06-13 10:33 Adrian Rybak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga streszczenie odcinka 659 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek 14 czerwca o godzinie 16:05 na antenie kanału TVP1. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Przysięga odcinek 659 streszczenie. Kemal znów daje się sprowokować Leventowi. Meltem boi się, że Levent ją wyda przed Kemalem i Narin. W końcu udaje mu się go przekonać do sprzedaży udziałów. Zostaje nową wspólniczką Kemala. Narin podejrzewa, że coś się za tym kryje. Gulperi pomaga starszej pani, a Tulay i Ahmet knują, żeby ją porwać. Emir wciąż ma wątpliwości, co do Gulperi i idzie porozmawiać o niej z Hasanem.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Przysięga - o czym jest serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gokberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Ceyda Olguner jako Cemre
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Berkent Müftüler jako Hikmet
  • Derya Kurtulus jako Sehriye

Najlepszy podcast dla fanów kina i seriali?

Posłuchaj TO SIĘ KRĘCI!

Listen to "Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE