Przysięga odcinek 10 streszczenie: Emir namawia Reyhan na rozwód. Dziewczyna mu odmawia

2019-09-17 15:00 k.w.
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga odcinek 10 streszczenie - co się wydarzy w kolejnym odcinku tureckiego serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany we wtorek, 17 września o godzinie 16:05 w TVP 1. Produkcję można oglądać także za darmo w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Przysięga odcinek 10 streszczenie: Emir namawia Reyhan na rozwód. Chce to załatwić w cywilizowany sposób. Jest zdenerwowany, nie rozumie jej odmowy. Jego matka spiskuje po swojemu. Zatrudnia do tego Cemre, która jest zdesperowana. Leyla podpisuje umowę o pracę z Kemalem, bo nie ma wyjścia. Poznaje zwyczaje panujące w domu Kemala i Masal. Hikmet namawia syna, żeby zabrał żonę na kolację i pokazał jej miasto. Reyhan nie skarży się wujowi na Cavidan anina Emira.

Przysięga - o czym jest turecki serial?

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga - obsada

W rolę Reyhan wciela się Özge Yagiz, z kolei Emira gra Gökberk Demirci. Kto jeszcze występuje w tureckim serialu? Poniżej znajdziecie obsadę produkcji:

  • Özge Yagiz jako Reyhan
  • Gökberk Demirci jako Emir
  • Can Verel jako Kemal
  • Munise Özlem jako Leyla
  • Berkant Müftüler jako Hikmet
  • Gül Arcan jako Cavidan
  • Ali Dereli jako Zafer
  • Tugce Ersoy jako Süheyla
NAJNOWSZE