Przysięga odc 807: Servet działa w misji specjalnej! Przekona do siebie Merta? [STRESZCZENIE I DATA EMISJI]

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yemin Przysięga odc 807: Servet działa w misji specjalnej! Przekona do siebie Merta? [STRESZCZENIE I DATA EMISJI]

Przysięga odc 807: Servet działa w misji specjalnej! Przekona do siebie Merta?

2023-02-08 14:39

Przysięga 807 - co nowego przyniesie kolejny odcinek? W niniejszym artykule znajdziecie szczegółowe streszczenie 807. odcinka tureckiego serialu, oraz szczegóły jego emisji.

Przysięga to turecki serial, który swojego czasu podbił serc widzów. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Streszczenie i szczegóły dotyczące premiery 807. odcinka Przysięgi znajdziecie poniżej.

Przysięga 807 - streszczenie szczegółowe odcinka

Streszczenie 807. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Beyhan wzywa wróżkę do siebie i urządza jej awanturę. W momencie, kiedy będzie chciała ją uderzyć do pokoju wkroczy Cavidan i zabierze dziewczynę na korytarz. Zaniepokojona losem szykanowanej przez Beyhan Gulperi, Cavidan prosi Emira, by ją ratował. W domu Kemala trwa kolacja. Panuje radosna atmosfera, którą nagle przerywa Servet. Mert każe wynosić się wujkowi, ale Kemal mówi mu, że to on go tutaj zaprosił. Servet wyjaśnia Mertowi, że działa w misji specjalnej.

Przysięga 807 - gdzie i kiedy oglądać?

807. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany we wtorek 14 lutego 2023, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE