Przysięga - odc. 564, 565. Ozlem postanawia odciąć się od brata. Narin i Feride zostają porwane

2022-01-18 15:51 ek
Przysięga
Autor: materiały prasowe TVP

Przysięga to turecki serial obyczajowy emitowany na antenie Telewizyjnej Jedynki od 2019 roku. Przed nami kolejne trzymające w napięciu odcinki, a w nich sporo trzymających w napięciu akcji i intryg. Co dokładnie będzie działo się w odcinkach numer 564 i 565? Streszczenia znajdziecie poniżej.

Przysięga 564, 565 - streszczenie odcinków. Co wydarzy się w serialu? Przysięga to turecki serial telewizyjny, który od 2019 roku skradł serca wielu widzów przed telewizorami. W Polsce emitowany jest od 2019 roku na antenie Telewizyjnej Jedynki. Turecka telenowela opowiada o o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer. Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki jej życie jednak mocno się zmieniło. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. W serialu nie brakuje miłosnych intryg, a także niespodziewanych akcji, które trzymają w napięciu. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Przysięga?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Przysięga odc. 564 - streszczenie

Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Narin znajduje dowód na winę Umita, ale zostaje napadnięta przez zbira, wynajętego przez niego.

Emisja odcinka 564 w środę 19 stycznia, o godzinie 16:05 w TVP1.

Przysięga odc. 565 - streszczenie

Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie. Ozlem postanawia odciąć się od brata i wyjechać za granicę. Feride udaje się przekonać ofiarę Umita, by złożyła obciążające zeznania. Narin i Feride zostają porwane.

Emisja odcinka 565 w czwartek 20 stycznia, o godzinie 16:05 w TVP1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE