Przysięga odc. 562, 563, 564: Emir zmusza Umita, aby przyznał się do zbrodni. Songul boi się, że odkryją jego tajemnice

2022-01-17 11:26 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: Materiały TVP

Przysięga 562, 563, 564 - streszczenia odcinków. Songul nie będzie mógł się skontaktować ze swoim prawnikiem i zacznie się bać, że rodzina Hikmeta odkryje jego tajemnice. Narin znalazła dowód na winę Umita, ale ten wynajmuje zbira, który napada na kobietę. Nowe odcinki można oglądać w dniach 17-19 stycznia 2022 r. na antenie TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 562, 563, 564 - co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Tureckie seriale cieszą sie niesamowitą popularnością w Polsce. Widzowie szczególnie upodobali sobie "Przysięgę", czyli miłosna historię współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje sie w świecie biznesowych wyższych sfer. Każdy odcinek cieszy się ogromna oglądalnością, a widzowie niecierpliwie czekają na to, jak potoczą się losy Reyhan, Emira i Kemala. Co wydarzy się w odcinkach numer 562, 562, 564? Streszczenie wszystkich odcinków na Eska.pl

Przysięga - odcinek 562

Emir usiłuje zmusić Umita, by przyznał się do popełnionych zbrodni. Feride domyśla się, gdzie Emir przetrzymuje Umita, udaje się tam i błaga, by go nie zabijał, lecz oddał w ręce sprawiedliwości. Munevver i Kemal zastawiają pułapkę na adwokata Songul, by mieć przeciwko niemu dowód, iż jest fałszerzem. Ten w ostatniej chwili odmawia jednak współpracy. Wiadomo już, że Narin urodzi dziewczynkę.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - odcinek 563

Feride szuka Emira. Boi się, że kiedy Emir znajdzie Umita, zabije go. Dlatego prosi o pomoc Kemala. Emir chce pomścić swojego ojca i wszystkie ofiary Umita. Komisarz policji trzyma Umita w areszcie, ale prosi Kemala i Emira o dowody, żeby móc go oskarżyć o morderstwa. Obaj mężczyźni szukają dowodów na to, że Umit zabił Hikmeta.

Przysięga - odcinek 564

Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Narin znajduje dowód na winę Umita, ale zostaje napadnięta przez zbira, wynajętego przez niego.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE