Przysięga: Mert dowie się kto grozi Masal? Streszczenie odcinków 747 i 748

i

Autor: TVP Przysięga: Mert dowie się kto grozi Masal? Streszczenie odcinków 747 i 748

Przysięga: Mert dowie się kto grozi Masal? Streszczenie odcinków 747 i 748

2022-10-26 23:39

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przyszłość związku Emira i Gulperi zostanie przesądzona, a Mert spróbuje się dowiedzieć, kto grozi Masal.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? Emir i Gulperi ostatecznie się rozwiodą, jednak mężczyzna nie pozwoli jej na wyprowadzkę. Ponadto Mert rozpocznie dochodzenie, by odkryć, kto prześladuje Masal. Szczegółowe streszczenia odcinków 747 i 748 serialu "Przysięga" prezentujemy poniżej.

Przysięga 747 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 747. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Sąd orzeka rozwód Emira i Gulperi. Baran ostrzega Fidan przed Tulay. Pokazuje jej filmik nagrany przy łóżku umierającej Kadriye, na którym Tulay odsłania swoje prawdziwe oblicze. Masal nadal nie dopuszcza do swoich problemów nikogo z rodziny.

Przysięga 747 - gdzie i kiedy oglądać?

747. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w czwartek 27 października 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Przysięga 748 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 748. odcinka serialu Przysięga prezentuje się następująco: Emir nie pozwala Gulperi wyprowadzić się do domu Hodży Hasana. Sefer ma dla niego zdobyć jeżyny, jej ulubiony owoc. Tulay zauważa, że Fidan zaczyna ją inaczej traktować. Mert ma się dowiedzieć, kto jest właścicielem numeru telefonu, z którego grożono Masal.

Przysięga 748 - gdzie i kiedy oglądać?

748. odcinek serialu Przysięga zostanie wyemitowany w piątek 27 października 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Przysięga, Więzień miłości, Elif - co wiesz o tureckich serialach?

Pytanie 1 z 9
Jak miała na imię matka Elif, tytułowej bohaterki serialu?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE