Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 801, 802, 803 streszczenie. Emir jest gotowy oddać swój dom Savasowi

2023-02-06 10:17

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy wielką wdzięczność Emira w stosunku do Savasa, za uratowanie jego syna. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 801, 802, 803, które zostaną wyemitowane w dniach 6-8 lutego 2023 na kanale TVP1. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Przysięga można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 801, 802, 803 odbędzie się  w dniach od 6 do 8 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Przysięga - streszczenie odcinka 801 - poniedziałek 6 lutego 2023

Gulperi zajmuje się Yigitem, a Masal zasmuconym Mertem. Załamana Narin czeka na wyniki powtórzonych badań, zaś niczego nieświadomy Kemal szuka dla nich romantycznego hotelu w Abant.

Przysięga - streszczenie odcinka 802 - wtorek 7 lutego 2023

Kemal znajduje przypadkiem wyniki badań Narin i przeżywa noc grozy. Tymczasem okazuje się, że Narin nie ma raka, tylko jest w ciąży. Gulperi usypia Yigita i sądzi, że zostanie z nim na noc. Jednak Emir ją wyprasza i każe Seferowi odwieźć do domu Savasa.

Przysięga - streszczenie odcinka 803 - środa 8 lutego 2023

Jacyś dranie zatrzymują Merta i grożą mu. Chodzi o dług jego wuja. Mert próbuje się skontaktować z wujem. Narin i Kemal zbierają cała rodzinę, żeby przekazać dobrą nowinę. Beyhan wciąż jest wściekła i obmyśla zemstę. Emir dziękuje Savasowi za uratowanie syna i chce mu w zamian oddać dom. Mulaym wyjawia Sehriye prawdę na temat częstych odwiedzin w ich domu. Kobieta postanawia mu pomóc.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE