Przysięga 741 - STRESZCZENIE. Masal będzie potrzebować pomocy psychologa

2022-10-05 16:15 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: Materiały TVP

Przysięga 741 - streszczenie odcinka. Mert nareszcie będzie blisko odnalezienia Masal. Będzie musiał zmierzyć się z oprychami, którzy nie oddadzą łatwo kobiety. Co jeszcze wydarzy się w serialu? To będzie bardzo emocjonujący odcinek!

Przysięga - co wydarzy się w 741. odcinku? To pytanie zadaje sobie wielu fanów popularnej tureckiej telenoweli. Serial pierwszy raz pojawił się w naszym kraju w 2019 roku i szybko skradł serca polskich widzów. Produkcja znad Bosforu to wielki hit na TVP1, który cieszy się ogromną oglądalnością właściwie od samego początku. Odcinki można oglądać nie tylko w telewizji, ale również online na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej przedstawiamy oficjalne streszczenie nadchodzącego epizodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przysięga - ile odcinków w Polsce? Kiedy koniec serialu?

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga 741 streszczenie

W kolejnym odcinku "Przysięgi" Mert odnajdzie Masal. Uwolni ją z rąk oprychów i przyprowadzi bezpiecznie do domu. Narin będzie musiała sprowadzić dla kobiety psychoterapeutkę. Masal nie będzie chciała rozmawiać z lekarzem. Emir i Gulperi wrócą do nareszcie do domu.

Przysięga 741 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 1. Odcinek 741 zostanie wyemitowany w środę 19 października 2022 o godz. 16:05. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE