Przysięga

i

Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Przysięga 724, 725, 726, 727, 728 streszczenie. Kemal otrzymuje informację o śmierci Meltem

2022-09-23 9:09

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Gulperi zdaje sobie wreszcie sprawę, jakie uczucia żywi do Emira i chce mu o tym powiedzieć, natomiast Kemal i Narin informują Merta, że chcą go adoptować. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 724, 725, 726, 727, 728, które zostaną wyemitowane w dniach 26-30 września 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. 

Przedstawiamy streszczenia odcinków 724, 725, 726, 727, 728, których emisja odbędzie się 26-30 września 2022 o godz. 16:05 na antenie TVP1. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Przysięga - streszczenie odcinka 724

Savas pozwala Tulay odejść, ale ostrzega, że nie wolno jej tknąć Gulperi. Emir zamawia u jubilera dwie obrączki z wygrawerowanymi imionami swoim i Gulperi. Tymczasem Gulperi, zażenowania słowami Emira, błądzi po plaży dumając, co ma uczynić. Emir, wiedziony instynktem, też tam trafia.

Przysięga - streszczenie odcinka 725

Gulperi się dowiaduje, że Savas wie o złożonej przez nią przysiędze ciotce Kadriye. Dziewczyna postanawia powiedzieć o tym Emirowi, ale wciąż jej w tym coś przeszkadza. Kemal zamierza spełnić obietnicę daną Meltem, żeby odzyskać żonę. Meltem jest przekonana, że uda się jej go przechytrzyć. Narin ostrzega ją, że nigdy nie będzie szczęśliwa. Yigit postanawia wybrać się na wycieczkę na plażę z Gulperi i z ojcem.

Przysięga - streszczenie odcinka 726

Meltem jest przekonana, że dzięki dokumentom od Kemala odzyska wolność. Ale chce go oszukać. On się tego domyśla i dziewczyna źle kończy. Kemal odzyskuje ledwo żywą Narin. Emir poznaje prawdę o przysiędze Gulperi od Savasa. Jest zawiedziony i postanawia zwrócić Gulperi wolność. Dziewczyna zdaje sobie wreszcie sprawę, jakie uczucia żywi do Emira i chce mu o tym powiedzieć.

Przysięga - streszczenie odcinka 727

Osłabiona i zziębnięta Narin zostaje uratowana. Kemal otrzymuje informację o śmierci Meltem. Narin martwi się o reakcję Merta. Emir zjawia się u Savasia, dochodzi do rękoczynów. Munevver powoli wraca do zdrowia.

Przysięga - streszczenie odcinka 728

Gulperi zawiadamia policję o zniknięciu Emira. Cavidan bardzo martwi się o syna. Fidan opowiada Baranowi o kłopotach w domu. U Kemala zjawia się pracownik opieki społecznej. Mert pakuje walizkę.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10