Przysięga

i

Autor: Materiały TVP

Przysięga 722, 723, 724 streszczenie. Emir zamawia u jubilera dwie obrączki z wygrawerowanymi imionami swoim i Gulperi

2022-09-21 15:10

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy jak wyczerpana Narin traci przytomność, a Fidan kradnie Baranowi klucz do domu Savasa. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 722, 723, 724, które zostaną wyemitowane w dniach 21-23 września 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. 

Przedstawiamy streszczenia odcinków 722, 723, 724, których emisja odbędzie się 21-23 września 2022 o godz. 16:05 na antenie TVP1. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Przysięga - streszczenie odcinka 722

Dzięki wskazówce Yildiz Kemal odnajduje kryjówkę Meltem. Munevver dowiaduje się o porwaniu. Gulperi unika konfrontacji z Emirem. Fidan dostaje od Cavidan stary telefon cioci Kadriye. Wyczerpana Narin traci przytomność.

Przysięga - streszczenie odcinka 723

Gulperi słyszy rozmowę Emira z Hasanem i dowiaduje się, że Emir też coś do niej czuje, i że zamierza jej to wyznać. Meltem wyprowadza Narin, gdy Kemal śpi i oświadcza, że albo Narin zginie, albo Kemal oczyści ją z zarzutów. Fidan kradnie Baranowi klucz do domu Savasa. Robi do dla Tulay, nieświadoma jej zamiarów. A Tulay zamierza ukraść broń Savasa i wręczyć ją płatnemu zabójcy, który ma z niej zabić Gulperi; w ten sposób obwini za jej śmierć Savasa. Lecz Savas zna jej plany i zaskakuje Tulay, gdy ta przeszukuje jego dom.

Przysięga - streszczenie odcinka 724

Savas pozwala Tulay odejść, ale ostrzega, że nie wolno jej tknąć Gulperi. Emir zamawia u jubilera dwie obrączki z wygrawerowanymi imionami swoim i Gulperi. Tymczasem Gulperi, zażenowania słowami Emira, błądzi po plaży dumając, co ma uczynić. Emir, wiedziony instynktem, też tam trafia.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55