Przysięga 691, 692, 693 streszczenie. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu

2022-08-08 15:51 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga 686, 687, 688 - streszczenie odcinków

Przysięga - najnowsze odcinki tureckiej telenoweli do obejrzenia od poniedziałku 8 sierpnia 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. W najnowszych odcinkach zobaczymy, jak Kadriye mdleje pod wpływem emocji, podjudzana opowieściami Tulay, a Narin nie pozwoli Kemalowi opuścić domu. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 691, 692, 693. Zobacz, co czeka bohaterów tureckiej telenoweli.

Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali znany na całym świecie. W Polsce ogląda go tysiące widzów, a fani nieprzerwanie szukają w internecie informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych epizodach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i prezentujemy poniżej streszczenia odcinków 691-695, które zostaną wyemitowane w dniach 8-12 sierpnia 2022 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Przysięgi w najbliższych dniach!

Przysięga- streszczenie odcinka 691

Hakan na prośbę Kemala interweniuje w biurze Meltem. Tulay spotyka się z ciotką Kadriye poza domem i skarży się na Gulperi. Narin, wychodząc z firmy zauważa Kemala. Emir próbuje dodać Gulperi otuchy. Radzi jej, by nie przejmowała się pretensjami ciotki.

Przysięga- streszczenie odcinka 692

Kemal obserwuje Narin na cmentarzu. Mert odwiedza siostrę w pracy i pyta o lekarkę. Gulperi, sprowokowana przez ciotkę Kadriye, postanawia wyprowadzić się z domu. Kemal zostaje skontrolowany przez policję. Narin mdleje w objęciach męża.

Przysięga- streszczenie odcinka 693

Emir zabiera Gulperi do nadmorskiej restauracji na obiecaną kiedyś rybę. Kadriye mdleje pod wpływem emocji, podjudzana opowieściami Tulay. Narin nie pozwala Kemalowi opuścić domu i udać się do nowej kryjówki. Meltem zleca swojemu człowiekowi wykopanie ciała z grobu Kemala.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE