Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 669, 670 streszczenie. Gulperi ma niedowład ręki i nogi. Nie będzie chodziła jak dawniej

2022-06-29 13:23

Przysięga - streszczenia najnowszych odcinków dostępne są już na naszej stronie. Zobacz, co czeka bohaterów tureckiej telenoweli. W odcinkach 669, 670 nie zabraknie dynamicznych zwrotów akcji i ciekawych wątków, które zaostrzą konflikt między bohaterami. Zobaczymy jak Kasim zostaje aresztowany, a Kemal wyjawi Narin, że trafił za kratki z powodu intrygi, którą uknuła Meltem. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane 30 czerwca i 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL.

Przysięga to telenowela, którą pokochały tysiące widzów w całej Polsce. W najnowszych epizodach nie zabraknie wielu intryg i sytuacji, które wciągną najbardziej wyrafinowanego fana tureckich seriali. Losy Reyhan, Emira i innych bohaterów Przysięgi będzie można zobaczyć już w ten czwartek i piątek, 30 czerwca i 1 lipca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 oraz na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odcinków 669, 670. Poznaj kolejne sekrety postaci popularnej telenoweli.

Przysięga - streszczenie odcinka 669

Wskutek uszkodzenia nerwu Gulperi ma niedowład prawej ręki i nogi i zostaje wypisana ze szpitala. Meltem odwiedza w areszcie Kemala i przyznaje, że to ona posłała go za kratki. Jego adwokat, Mesut, ma przejrzeć nagrania z miejskiego monitoringu, by stwierdzić, czy ktoś Kemala nie śledził.

Przysięga - streszczenie odcinka 670

Gulperi rozpoczyna rehabilitację. Tulay zdradza Yigitowi, że Gulperi nie będzie już mogła chodzić, jak dawniej. Emir ostrzega ją po raz ostatni. Kasim zostaje aresztowany. Kemal wyjawia Narin, że trafił za kratki z powodu intrygi, którą uknuła Meltem.

Sonda
Który turecki serial lubisz oglądać?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8