Przysięga

i

Autor: materiały TVP Przysięga - streszczenia odcinków 630, 631, 632

Przysięga 658, 659, 660 streszczenie. Levent zawiadamia policję, że został pobity przez Kemala

2022-06-13 14:51

Przysięga to romantyczna opowieść pewna miłosnych zawirowań. W najbliższych odcinkach nie zabraknie kolejnej dawki emocji, które zapewnią uwielbiami przez polskich widzów bohaterowie tureckiej telenoweli. Już teraz zapoznaj się ze strszczeniami poszczególnych odcinków, które zostaną wyemitowane 13-15 czerwca 2022 na TVP1.

Przysięga to niewątpliwie jeden z ulubionych tureckich seriali emitowanych w Polsce, który z zapartym tchem śledzą tysiące widzów. Wartka akcja najbliższych odcinków sprawi, że trudno będzie oderwać się od ekranu. Odcinki 658, 659, 660 zostaną wyemitowane w dniach 13-15 czerwca 2022 o godz. 16:05 na TVP1. Wszystkie poprzednie odcinki można odtwarzać na vod.tvp.pl. Zapoznając się ze streszczeniami dowiesz się jakie przygody czekają bohaterów w najbliższych epizodach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Przysięga - streszczenie odcinka 658

Emir dowiaduje się, że zioła Gulperi rzeczywiście miały pomóc choremu synowi sąsiadki. Sam udaje się z nią do lasu, zbiera zioła i zawozi je wraz z Gulperi do domu kobiety. Levent zawiadamia policję, że został przez Kemala pobity. Tulay zamierza przy pomocy Ahmeta wyprawić Gulperi statkiem na Daleki Wschód. Yildiz, na polecenie Meltem, przestaje podawać Munevver leki.

Przysięga - streszczenie odcinka 659

Kemal znów daje się sprowokować Leventowi. Meltem boi się, że Levent ją wyda przed Kemalem i Narin. W końcu udaje mu się go przekonać do sprzedaży udziałów. Zostaje nową wspólniczką Kemala. Narin podejrzewa, że coś się za tym kryje. Gulperi pomaga starszej pani, a Tulay i Ahmet knują, żeby ją porwać. Emir wciąż ma wątpliwości, co do Gulperi i idzie porozmawiać o niej z Hasanem.

Przysięga - streszczenie odcinka 660

Porwanie się nie udaje, więc Tulay wymyśla nowy podstęp, jak się pozbyć Gulperi. Postanawia wykorzystać do tego złote monety dla biednych dzieci i swojego brata. Meltem zaczyna mieć kłopoty. Mert namierza złodzieja swojego laptopa i grozi mu. Mężczyzna boi się więzienia, więc postanawia zdradzić Meltem. Gulperi dowiaduje się, co Ahmet powiedział Emirowi i jest załamana.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6