Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 612, 613, 614, 615, 616: Emir zostaje ranny. Meltem nadal osacza Kemala, snując jedną intrygę za drugą

2022-04-04 9:03

Przysięga 612, 613, 614, 615, 616 streszczenia. Meltem chce zdobyć zaufanie Kemala, więc pomaga mu w realizacji umowy, która została zerwana przez Emira. Oya namawia Gulperi, by poleciała z rodziną Tarhunów do Erzurum. Emir zostaje ranny. Napastnik przyznaje się, kto był zleceniodawcą ataku. Przysięga odcinki 612-616 zostaną wyemitowane w dniach 4-8 kwietnia 2022 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 612, 613, 614, 615, 616 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 612-616 prezentujemy poniżej.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Przysięga - odcinek 612

Meltem chce zdobyć zaufanie Kemala, więc pomaga mu w realizacji umowy, która została zerwana przez Emira. Narin jest zaskoczona, kiedy znajduje prezent od Meltem dla Kemala. Emir zwierza się Hasanowi. Gulperi słyszy jego zarzuty i postanawia z nim porozmawiać. Emir od razu odzyskuje dobry nastrój.

Przysięga - odcinek 613

Gulperi pomaga Melike w kuchni. Narin nie może uwierzyć, że Meltem napisała liścik do jej męża. Oya namawia Gulperi, by poleciała z rodziną Tarhunów do Erzurum. Dziewczyna w ostatniej chwili zmienia zdanie. Narin zwierza się matce ze swoich rozterek. Kemal cieszy się, że jego firma znalazła nowego inwestora. 

Przysięga - odcinek 614

Emir zostaje ranny. Napastnik przyznaje się, kto był zleceniodawcą ataku. Mert nie wierzy w dobre intencje siostry. Narin postanawia rozmówić się z Meltem. Gulperi opatruje rannego Emira. 

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Przysięga - odcinek 615

Gulperi opiekuje się rannym Emirem. Przypadkiem słyszy, jak w rozmowie z Hasanem Emir zdradza, że to Levent wynajął zbira, który ugodził go nożem. Gulperi czuje nagły przypływ wyrzutów sumienia. Narin usiłuje nie denerwować się przed rozmową z Meltem, która wciąż stara się być jak najbliżej Kemala. 

Przysięga - odcinek 616

Gulperi opiekuje się rannym Emirem. Tulay, zaniepokojona tym, że Emir nie zjawia się w Erzurum, dzwoni do Gulperi. Kiedy dowiaduje się, że Emir jest ranny, wraca pierwszym samolotem i przejmuje opiekę nad nim. Stara się przy tym wzbudzić w Gulperi ogromne wyrzuty sumienia. Meltem nadal osacza Kemala snując jedną intrygę za drugą.