Przysięga, odc. 567, 568, 569, 570, 571 - streszczenie. Emir ratuje życie Feride

2022-01-22 20:46 Adrian Rybak
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich fanów produkcji tureckich. Telenowelę można oglądać w TVP już od bardzo dawna, ale widzowie nadal z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów. Przed nami kolejne pięć odcinków, które zostaną wyemitowane w dniach 24-28 stycznia 2022 roku. Sprawdź, co się w nich wydarzy.

567, 568, 569, 570 i 571 to numery odcinków serialu Przysięga, które widzowie zobaczą na antenie TVP w dniach 24-28 stycznia 2022. Ta turecka produkcja cieszy się dużą popularnością. O czym jest? To serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer. Przed nami kolejne odcinki, w których dojdzie do wielu ciekawych sytuacji. Co wydarzy się w życiu bohaterów Przysięgi w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź streszczenia niżej.

Przysięga - obsada. Kto jest kim w tureckim serialu? Aktorzy i bohaterowie

Przysięga - odcinek 567

Kemal czeka na Narin. Umit wypuszcza kobietę, ale dalej znęca się nad Emirem i Feride. Pod nieobecność Umita zakładnicy uwalniają się z więzów i uciekają. Zatrzymują taksówkę.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Przysięga - odcinek 568

Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride. Mimo to samochód eksploduje. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję. Umit zostaje aresztowany.

Przysięga - odcinek 569

Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają. Zbliża się termin ostatniej rozprawy. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita. Feride składa poruszające zeznanie. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride. Taci świętuje urodziny Asli.

Przysięga - odcinek 570

Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi. Sąd wydaje wyrok. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą razem, ale boi się o tym powiedzieć. Tego samego życzy im Sehriye. Emir urządza kolację w domu, na którą zaprasza całą rodzinę. Songul pojawia się bez zaproszenia i ogłasza wielką nowinę.

Przysięga - odcinek 571

Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów. Cavidan obiecuje stać na straży rodziny. Emir odwiedza grób Reyhan.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE