Przysięga 501, 502, 503, 504, 505: Cemre żegna się z Emirem. Songul informuje rodzinę, że Feride wychodzi za mąż

2021-10-18 8:01 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 501, 502, 503, 504, 505 streszczenia. Emir chce wiedzieć, czy Feride zamierza wyjść za mąż. Jest zazdrosny o Umita, który odwiedza Feride. Iliyas żąda od Kemala wydania córki. Narin telefonuje do laboratorium i potwierdza autentyczność badania. Przysięga odcinki 501-505 zostaną wyemitowane w dniach 18-22 października 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 501, 502, 503, 504, 505 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 501-505 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Przysięga - odcinek 501

Emir chce wiedzieć, czy Feride zamierza wyjść za mąż. Jest zazdrosny o Umita, który odwiedza Feride. Kemal namawia Narin na kolejne dziecko, żeby sprawić Masal przyjemność. Cemre postanawia ukarać Talaza za to, co zrobił Cavidan. Masal znika rano z domu. Kemal szaleje z niepokoju. Umit zaprasza Feride na kolację. Prosi ją także o przysługę, żeby pomóc swojej umierającej matce.

Przysięga - odcinek 502

Emir nie chce się przyznać, że jest zazdrosny o Feride, bo coś do niej czuje. Feride umawia się z Umitem na kolację. Emir ich śledzi. Ciotka Emine daje Feride radę. Uważa, że dziewczyna powinna zapomnieć o przeszłości i pomyśleć o swojej przyszłości. Melike zauważa, że Songul źle traktuje Cavidan. Cemre żegna się z Emirem. Wyjeżdża, żeby zacząć nowe życie. Iliyas przychodzi po Masal.

Przysięga - odcinek 503

Iliyas żąda od Kemala wydania córki. Narin telefonuje do laboratorium i potwierdza autentyczność badania. Songul informuje rodzinę, że Feride wychodzi za mąż. Emir nie wie jak się zachować. Kemal zgadza się na warunki Iliyasa. Feride z Emirem zabierają Yigita na szczepienie.

Sonda
Czy Emirowi uda się odzyskać Feride?

Przysięga - odcinek 504

Feride unika spotkania z Umitem. Kemal jedzie przekazać pieniądze szantażyście. Iliyas okazuje się bardzo przebiegły. Kiedy niespokojna Cavidan wybiega na ulicę w poszukiwaniu syna, spotyka Umita. Hikmet namawia Emira, by porozmawiał z Feride. Pozew Iliyasa wyprowadza Kemala z równowagi.

Przysięga - odcinek 505

Umit doradza rodzinie Cavidan w sprawie jej leczenia. Oya i Hikmet chcą nawet, żeby został jej lekarzem na stałe. Narin i Kemal chcą, żeby sąsiadka Iliyasa zeznawała przeciwko niemu w sądzie, ale kobieta odmawia. Emir wyręcza Feride przy dziecku. Ma w tym swój cel. Szef Narin, ordynator Sadri, pomaga Kemalowi odnaleźć pielęgniarkę, która sprzedawała dzieci, kiedy Masal się urodziła. Kobieta wciąż ma dowody z przeszłości.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE