Przysięga 5-9 grudnia 2022. CO Z EMISJĄ? Kiedy kolejne odcinki serialu?

2022-12-05 8:44 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga - co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce. Obyczajowa opowieść o losach Reyhan przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Czwarty sezon powoli dobiega końca, a to oznacza, że finałowe odcinki będą bogate w wiele emocjonujących zwrotów akcji i trzymających w napięciu intryg. Trzeba się jednak przygotować na chwilową przerwę w emisji. Sprawdź, kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiej telenoweli!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. Ich relacja nie układa się idealnie, zwłaszcza w wyniku ingerencji jego matki, która wymarzyła sobie dla niego inne życie. Liczne intrygi i trudności dnia codziennego komplikują ich relację. Czy jednak uda się parze dość do porozumienia?

Przysięga 5-9 grudnia2022 - PRZERWA W EMISJI

Fani Przysięgi będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż TVP na określony czas przerywa emisję tureckiej telenoweli. Przyczyną są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które będą transmitowane na antenie TVP1. Rozgrywki potrwają od 20 listopada do 18 grudnia 2022 - zatem, minie wiele czasu zanim widzowie Przysięgi zobaczą kolejne odcinki serialu. Dokładna data powrotu tureckiej produkcji na antenę nie jest jeszcze znana, jednak będziemy naszych czytelników informować o tym na bieżąco. Wszystkie poprzednie odcinki można oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE